baskan-gurunden-yol-denetlemesi_Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Ula ve Köyceğiz İlçeleri’nde devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi.

CHP’li Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Fen İşleri Daire Başkanlığı’nın yol çalışmalarını Ula ve Köyceğiz ilçelerinde ziyaret etti. Fen İşleri Daire Başkanı Hida Kılıç, Ula Göleti yol üzerindeki köprü yenileme çalışması, Gökova, Portakallık, Yeşilova, Elmalı ve Çörüş mahallelerinde kaplama çalışmasının tamamlandığını, Akyaka Mahallesi Atatürk Caddesi yol, bulvar, meydan düzenlemesi çalışmalarında sona yaklaştıklarını, Akçapınar Mahallesi’nde de 300 metre bitimli sıcak karışım kaplama çalışmasının devam ettiğini söyledi. Köyceğiz İlçesi’ndeki yol çalışmaları hakkında da bilgi veren Hida Kılıç, yolda genişletme ve sathi kaplama çalışmaları yaptıklarını anlattı.

baskan-gurunden-yol-denetlemesi_2Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ise, Muğla’nın özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı misafirleri ile nüfusunun arttığını, sorumluluk alanlarındaki yolları güvenli ve modern hale getirerek vatandaşlarına daha rahat seyahat imkanı sunduklarını söyledi. Gürün, “İl genelinde ekiplerimiz yollarda asfalt kaplama, onarım, yol bakım, çelik bariyer, çizgi, levha çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Muğla’da yaşayan hemşehrilerimizin yanında Muğla’mızı ziyaret eden yerli ve yabancı misafirlerimizin de çizgileri, işaretlemeleri, çelik bariyerleri ile güvenli, modern yollarda seyahat etmesi, tatilini huzurlu geçirmesi için ekiplerimiz tatilde de büyük bir özveri ile çalıştılar ve çalışmaya devam ediyorlar. Ekiplerimize bu çalışmaları için teşekkür ediyorum. Muğla’da vatandaşlarımızın modern ve güvenli yollarla sevdiklerine ulaşması için mesai harcamaya devam edeceğiz” dedi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest