mehmet-kocadon-bodrumspor-ziyareti-(3)Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Başkan Yardımcıları İsmail Altındağ, Taner Uslu ve meclis üyeleriyle birlikte, Spor Toto 3. Lig 2. Grup’u 3. sırada bitirerek play-off oynamaya hak kazanan Bodrum Belediyesi Bodrumspor takımını tesislerinde ziyaret etti.

Futbolcular ve teknik heyet ile sohbet eden Başkan Kocadon, uzun yıllar sonra 3. Lig’e çıkan Bodrumspor’un Play-off oynuyor olmasının büyük bir başarı olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Öncelikle hepinizi  tebrik ediyorum. Sezon öncesi biz play-off beklemiyorduk. Ama sizler bizi şaşırtarak, mutluluğumuzu katladınız. Bizim gibi taraftarı olan bir kulüp yok. En modern, en çağdaş, en kalabalık taraftar bizde. Benim gördüğüm o. Diğer kulüplerin başkanları ve yöneticileriyle konuştuğumda onlar da aynı şeyi söylediler. Tabii bunu gerçekleştiren sizlersiniz. Benim zaten sevdam bu biliyorsunuz. Siz galip gelseniz de mağlup olsanız da ben her maçınıza geleceğim. Çünkü ben Bodrumspor’un bir taraftarı olarak sizleri seyretmekten keyif alıyorum. Hocalarımı da kutlamak istiyorum. Gerçekten çok iyi bir takım oyunu sergilediniz. Bize bu güzellikleri yaşattığınız için hepinizi tebrik ediyorum. Şimdi önümüzde Play-Off maçlarımız var. Tabii ki 2. Lig’e çıkmak için iddialıyız. Çünkü Bodrum’a yakışan budur. Bodrum halkı sizlere çok inandı, çok güvendi. Bizim yüzümüzü kara çıkarmadınız. Artık bu maçlar sonunda da inşallah 2. Lig’e çıkacağız. Üzerimize düşen ne varsa bizler yapmaya hazırız. Hepinizi kutluyorum. Hepinize, spora gönül vermiş bir ağabeyiniz olarak bu yolda başarılar diliyorum. Her zaman yanınızdayım.” dedi.

Haber: DHA

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest