ismail altindagBodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a eğitime verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi verildi.

Yalıçiftlik Mahallesi’ne gerçekleştirdiği bir dizi ziyaret sırasında Kızılağaç Saliha Veysel Oktay İlkokulu-Ortaokulu’nu ziyaret eden Mehmet Kocadon’a okul yönetimi tarafından teşekkür plaketi verildi. Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette müdür Faruk Çağlar, okulun faaliyetleri, eğitim-öğretim durumu ve öğrencilerin başarıları hakkında Başkan Kocadon ile bilgi paylaşımında bulundu. Müdür Çağlar, Saliha Veysel Oktay İlkokulu-Ortaokulu’na vermiş olduğu desteklerden dolayı Başkan Mehmet Kocadon ile Başkan Yardımcıları İsmail Altındağ ve Taner Uslu’ya birer teşekkür plaketi verdi. Çağlar, Kocadon’un plaketini takdim mehmet-kocadon-yaliciftlik-(4)ettiği sırada, “Okulumuza yapmış olduğunuz kalpten ve karşılıksız katkılarınızdan dolayı okul yönetimi, velilerimiz ve öğrencilerimiz adına teşekkürlerimizi sunarız.” dedi.

Geleceğin teminatı olan çocuklarımızın sağlıklı ve elverişli ortamlarda eğitim alabilmeleri için tüm okullara desteklerinin aralıksız devam edeceğini belirten Başkan Kocadon ise “Plaket için başta müdürümüz Faruk Bey ve okul aile birliği olmak üzere tüm öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederim.” diye konuştu.

Mehmet Kocadon, okul ziyaretinin ardından 1969 yılında inşa edilen ve Kızılağaç bölgesi için yetersiz kalan Hacı Ali Cami’nin yenilenmesi kapsamında başlatılacak çalışmaların da startını verdi. Camide yenileme çalışmalarını başlattığı sırada Başkan Mehmet Kocadon ile birlikte Başkan Yardımcıları İsmail Altındağ ve Taner Uslu, meclis üyeleri, İlçe Müftüsü Dr. Ali Ünal, Kızılağaç Koruma ve Güzelleştirme Derneği Yönetim Kurulu ve vatandaşlar da bulunarak çalışmalara destek verdi.

mehmet-kocadon-yaliciftlik-(2)Başkan Kocadon, Kızılağaç’a yapmış olduğu ziyaretlerde bölge halkının yeni ve daha büyük bir cami isteklerini yerine getirmek için çalışmalara başladıklarını söyledi. Daha sonra ise Kızılağaç Koruma ve Güzelleştirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karaca ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek bölgede planlanan çalışmaları değerlendirdi.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest