ahmet-aras-kultur-ve-turizm-bakaniBodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Aras ve beraberindekiler TBMM, İller Bankası, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Çankaya Belediyesi’ni ziyaret etti.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, BOTAV Koordinatörü Serkan Ceylan ve Başkan Yardımcıları Turgay Kaya ve Hüseyin Tutkun, Özel KAlem Müdürü Yaşar Çelikhan ile birlikte Ankara’ya gitti. Ankara ziyaretlerini sosyal medya hesaplarından paylaşan Aras, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyareti ile ilgili şu ifadeleri kullandı: “Ankara’daki temaslarımız kapsamında BOTAV Koordinatörümüz Serkan Ceylan ve Başkan Yardımcılarımız Turgay Kaya ve Hüseyin Tutkun ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret ettik. Yaptığımız görüşme çok verimli geçti. Torba, Kızılağaç ve Yalı bölgesinin atık su alt yapı ve kanalizasyon projesinin hazırlandığını ve en kısa zamanda hayata geçirileceğinin müjdesini verdi. Ayrıca Bodrum’un sorun ve gereksinimleri hakkında görüş ve önerilerimizi ilettik. Projelerimizi beklediğini ifade etti. Sayın Bakanımıza desteği ve misafirperverliği için teşekkür ediyorum.”

ahmet-aras-alper-tasdelenBaşkan gün içerisinde İller Bankası’na Türkiye Büyük Millet Meclisine ve Çankaya Belediyesi’ne uğradı. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ile görüşen Aras, “Ankara temaslarımız sırasında Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’i makamında ziyaret ettik. Misafirperverliğinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest

Yorum Yap