beach-clupta-aysu-baceoglu-ruzgari_2Bodrum’daki bir beach kulüpte sahne alan Aysu Baceoğlu, hem DJ’lik yaptı hem de şarkı söyledi, tatilcileri coşturdu.

Aysu Baceoğlu, Bodrum Dodo Beach Club’ta hafta sonu tatilcilere sürpriz yaptı, mayo tarzı kıyafeti ile önce DJ kabinine geçen Baceoğlu, sevilen yerli ve yabancı şarkıları çaldı ardından da sahnede Türkçe pop şarkılarını seslendirdi.

Baceoğlu kendisine ait “On Numara”, “Kaçın Kurası”, “Hadsiz” isimli şarkılarının yanı sıra Serdar Ortaç, Gülşen ve Hande Yener’in sevilen parçalarına da repertuvarında yer verdi. Baceoğlu, Roman şarkıları ile kendinden söz ettiren Tarık Mengüç ile de düet yaptı. Şarkı aralarında izleyicilerle diyaloglar kuran Baceoğlu, evli erkeklere eşlerini aldatmamaları tavsiyesinde bulunup, “Kadınlar uyanıktır: Aldatırsanız, sizi her an yakalayabilir. Bari böyle bir şey yapıyorsanız da belli etmeyin. Ama bence beach-clupta-aysu-baceoglu-ruzgari_3aldatmaktansa ayrılın daha iyi. En azından gururları ile oynamamış olursunuz. Tabii bu söylediklerim, bekar erkekler ve kadınlar için de geçerli. Aldatılmışlığın verdiği acıyı birbirinize yaşatmayın” dedi. Hayranlarından bazıları Baceoğlu’nun bu sözleri üzerine, “Aysu on numarasın” diye bağırıp, alkışladı.

Yaklaşık iki saatlik performansına ara vermeden devam eden Baceoğlu, hayranlarını coşturdu. Baceoğlu, bazı şarkılarını hayranlarıyla seslendirdi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest