bekir-serif-kocadon-anma (2)Ortakent eşrafından, Bodrum’un tanınmış ailelerinden merhum Bekir Şerif Kocadon’un ruhuna, ölümünün 1. yıl dönümünde mevlid-i şerif okutuldu.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon ve Dilek Kocadon’un babaları ve Fatma Kocadon’un eşi, geçtiğimiz yıl hayata veda eden Bekir Şerif Kocadon, mevlid-i şerif ve Kuran-ı Kerim okutularak dualarla anıldı. Merhum Bekir Şerif Kocadon’un evinde yapılan mevlid-i şerife, Kocadon Ailesi’nin yakınları ve akrabalarının yanı sıra Bodrum Belediyesi Başkan Yardımcıları Kemal Orman, İsmail Altındağ, Turgay Kaya ve Taner Uslu, Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Kablı, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez, belediye meclis üyeleri, Bodrum Belediyesi Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Ahmet Cemil Gündüz, bekir-serif-kocadon-anma (1)yarımada genelindeki mahalle muhtarları, Bodrum Belediyesi müdürleri ve birim sorumluları ile çok sayıda seveni katıldı.

Mevlid-i şerifte İstanbul Eyüp Sultan Camii’nin müezzinlerinden Halit Törün ve Hasan Tok’un okuduğu dualara vatandaşlar da eşlik etti.

Merhum Bekir Şerif Kocadon’un eşi Fatma Kocadon, çocukları Mehmet Kocadon, Mahmut Kocadon ve Dilek Kocadon, mevlid-i şerife katılan herkese teşekkür etti.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest