zeynep-casaliniBodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (BESİAD), 14′üncü yılını kutladı. Gecede sahne alan ünlü şarkıcı Zeynep Casalini, birbirinden güzel şarkılarını seslendirdi.

BESİAD kuruluşunun 14′üncü yılında üyelere yönelik kutlama gecesi düzenledi. Ramada Otel’de gerçekleşen gecede, ilk kez üyelere plaket töreni de yapıldı. BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Uğur İlhami Özden ve Bodrum Belediye Başkan Vekili Ali Öztin de geceye katıldı. Gecede 10′uncu yılını dolduran ya da geçen 43 üyeye, BESİAD Yönetim Kurulu tarafından plaketi verildi. Gecede BESİAD’ın 14 yılda yaptığı çalışmalarla ilgili bilgilendirme yapıldı.

Konuşma yapan Başkan Özden, “Üyesi olduğum derneğimiz 14 yıl boyunca gerçekleştirdiği sohbet toplantılarında çok sayıda konuğu ağırladı. Sanattan spora, siyasetten eğitime, sağlıktan ekonomiye kadar alanında uzman ve yönetici isimler bizleri gündeme ilişkin olarak bilgilendirdi. Önümüzdeki yıllarda da üyelerimizin işlerini kolaylaştıracak projelerle çalışmaya devam edeceğiz. Her üyemizin gelecek dönemlerde de aynı sorumlulukla çalışacağına eminim. BESİAD kurulduğundan bu yana ilk defa böyle bir etkinlik yapılıyor. Bu nedenle 10-14 yıl arası üyelere plaket verdik. Her üyelerimizin 10. yıllarında onları hatırlamayı ve birlikteliğimize devam etmek adına geleneksel hale getireceğiz” dedi.

Plaket takdiminin ardından Bodrum’da yaşayan ünlü şarkıcı Zeynep Casalini, sahne aldı. Casalini, “Dokunma Bana” isimli şarkısıyla sahneye çıktı. Ardından günümüz sevilen yerli ve yabancı şarkıları BESİAD üyeleri için seslendirdi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest