besiktasin-sampiyonluk-kutlamalari-(1)Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde, çoğunluğu kadın ve gençlerden oluşan Beşiktaş taraftarları şehrin en işlek caddelerini kapatarak şampiyonluk kutlaması yaptı. Bin araçlık taraftar konvoyu korna, vuvuzela çalarak coşkulu kutlama yaptı.

Ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Beşiktaş takımının taraftarları, Marmaris’te coşkulu kutlama yaptı. Yağmurlu havaya rağmen ilk olarak yaklaşık bin araçlık taraftar konvoyu korna ve vuvuzela çalarak şehir turu attı. Çoğunluğu kadınlar ve gençlerden oluşan taraftarlar, üzerlerinde üniforma ve ellerinde flamalarla şehrin en işlek Atatürk ve Ulusal Egemenlik Caddesi’ni trafiğe kapattı, havai fişek ve konfeti attı. Araçlardan çalınan marşlara eşlik edildi. Atatürk Anıtı önünde şehitler adına bir dakika saygı duruşu sonrası İstiklal Marşı okuyan Çarşı Grubu, halay çekerek galibiyet kutlaması yaptı.

Polisin yoğun güvenlik önlemi aldığı kutlamalarda aşırı alkollü kişiler uzaklaştırıldı. 2 tane maddi ve 1 tane yaralamalı trafik kazası meydana geldi.

Caddeyi trafiğe açan taraftarlar bin araçlık konvoy ile korna çalarak şehir turu attı.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest