bahcesehir-bodrumda-oliver-twist-muzikali-(1)Bodrum Bahçeşehir Okulları 5.sınıf öğrencileri muhteşem bir müzikale imza attı.

Bodrum Bahçeşehir Okulları 5.sınıf öğrencilerinden oluşan Drama Kulübü, hazırladıkları Oliver Twist Müzikali’ni velilerine sergilediler.

19. yüzyıl İngilteresi’nin toplumsal çatışmaları sırasında, yetimhanede büyümüş bir çocuğun hayat mücadelesini anlatan ve hayat ne kadar zor olursa olsun, hayata dört elle sarılarak aşılamayacak engel kalmayacağı mesajını veren müzikale, ikinci dönem başından beri yoğun provalarla hazırlanan öğrenciler, tamamen İngilizce söz ve müziklerden oluşan gösterilerini, velileri ve öğretmenlerinin karşısında büyük bir başarıyla sergilediler.

Öğrencilerin kostümlerinden makyajlarına kadar titizlikle hazırlanan ve okulun facebook sayfasından canlı olarak da yayınlandı. Oyun sonrasında ayakta alkışlanan ve böylece aylardır heyecanla yaptıkları çalışmaların karşılığını alan öğrenciler mutlulukla ve gururla ailelerinin bahcesehir-bodrumda-oliver-twist-muzikali-(5)çektikleri fotoğraflar için poz verdiler.

Gösterinin sonunda, Okul Müdürü Barış Anıl tarafından sahneye davet edilerek tebrik edilen öğrencileri ve oyunda emeği geçen tüm öğretmenler, alkışlarla sahneden uğurlandı.

 

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest