bodrum-hatirasi-cektirmeden-ayrilmiyorlar_4Bodrum’da, başta tatilciler olmak üzere kent sakinleri, Bodrum Kalesi ve Kara Ada’nın tablo gibi manzarasını ardına alıp hatıra fotoğrafı çektiriyor.

Eskiçeşme Mahallesi Emin Anter Bulvarı üzerindeki 2 bin 500 yıllık antik tiyatronun önünden bakıldığında görenleri hayran bırakan Bodrum Kalesi, Gökova ve Kara Ada manzarası, vatandaşların ilgisini çekiyor. İlçeye tatile gelenler başta olmak üzere fotoğraf tutkunları ve kent sakinleri, tablo gibi manzarayı ölümsüzleştirmek için bölgeye akın ediyor. Özçekim yapanlar, mutlu günleri öncesi düğün fotoğrafı çektirenler ya da sevdikleriyle hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenler, Emin Anter Bulvarı’nda kalabalıklar oluşturuyor.

Eşi ve iki kızıyla Sakarya’dan kente tatile gelen inşaat teknisyeni Eşref Semih Olcar, “Bayram tatili için geldiğimiz Bodrum’dan dönmeyi hiç istemedik. Hava güzel, deniz çok güzel. Dönüş yoluna çıktıktan hemen sonra gördüğümüz tablo gibi manzarada bizleri hayran bıraktı. İlçeden ayrılmadan önce bol bol hatıra fotoğrafı çektirdik. Gördüğümüz kadarıyla burada bu manzarayı gören kolay kolay ayrılamıyor” dedi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest