bodrum-karia-rortaryde-gorev-degisimi_Bodrum Karia Rotary Kulübü Başkanı Mustafa Öztabak, törenle görevini Afet Aksu’ya devretti.

Bodrum Karia Rotary Kulübü’nün Dedeman Otel’deki başkanlık devir teslim törenine kulüp üyelerinin yanı sıra CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Avustralya Blaskiston Rotary Kulubü üyesi James Thomas Connoly, Yunanistan Kos Rotary Kulübü üyesi Antonis Cahatzimichali ve Aleksander Popoulis’in de aralarında bulunduğu yaklaşık 200 kişi katıldı.

Bodrum Karia Rotary Kulübü Başkanı Mustafa Öztabak, 2016-2017 dönemi kulüp başkanlığı görevini; evli, bir çocuk annesi olan 43 yaşındaki gayrimenkul danışmanı Afet Aksu’ya devretti. Aksu, törendeki konuşmasında, “Bodrum’da yine sağlık, eğitim konusunda engelli çocuklarımıza her türlü desteği vermeyi sürdürürken geleneksel hale gelen satranç turnuvalarını da sürdüreceğiz. Bu dönemin ana temalarından biri de kültür ve sanat ile Cumhuriyet’in kazanımları olacak” dedi.

Aksu’nun başkanlığındaki yönetim kurulu üyeliklerine ise Aliye Muslu, Tufan Sepetçi, Erhan Atan ve Şule Kükrer Akün seçildi.

Geceye Yöresel Oyunlar Damgasını Vurdu

Gece, bir süredir yöresel oyunlar konusunda eğitim alan kulüp üyelerinin Çökertme, Kerimoğlu gibi oyunlarını sahnelemesiyle renklendi.

Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile eşi Hülya Kocadon’un da eşlik ettiği oyunların ardından gece sona erdi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest