bodrum-sutopu-takimi(1)Bodrum Yarımada Sutopu Takımı ile Galatasaray Sutopu Takımı Bodrum’da ortak kamp düzenledi.

25-30 Ağustos 2016 Tarihleri arasında Galatasaray Sutopu Takımı ile Bodrum Yarımada Sutopu Takımı ortak kamp düzenledi. Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda ve Bodrum mendirekteki Sutopu Sahası’nda çalışmalarını yürüten takımların antrenörleri son derece verimli bir kamp geçirdiklerini belirttiler.

Bodrum yarımada Sutopu Takımı Sutopu Takım Antrenörü Fatih Pehlivanoğlu yaptığı açıklamada kampın her iki takımda çok verimli geçtiğini belirterek şunları söyledi:

“Başta bizlere bu imkanları sağlayan sayın belediye başkanımız Mehmet Kocadon’a çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki Sene 1. Lig’de mücadele edecek olan takımımız için çok faydalı bir kamp dönemi geçirdik. Geçtiğimiz günlerde Türkiye Minikler Sutopu Şampiyonasında Türkiye ikinciliği kazanan  takımımız Türkiye’nin en büyük takımlarıyla mücadele edip kazanabilecek duruma geldik. Bu branşta 60-70 yıllık köklü takımları yenmek bizlere kıvanç veriyor. Güzel Bodrum’umuzu Türkiye’nin her yerinde ismini duyurmak için en iyi vasıta olduk.

Türkiye Şampiyonasına Gidiyorlar

Bodrum Yarımada Sutopu Takımı Galatasaray Sutopu Takımı ile gerçekleştirdiği kampın ardından 1-4 Eylül tarihleri arasında Samsun’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasına katılacak. Antrenör Fatih Pehlivanoğlu, Samsun’a da iddialı gittiklerini söyledi.

Haber: Mehmet Can Meral

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest