yalova-subasi-belediye-baskani-(3)Yalova Subaşı Belde Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Ziyaretinde Başkan Volkan Yılmaz’a Subaşı Belde Belediyesi Fen İşleri Müdürü Turgut Kaçan da eşlik etti. Başkan Kocadon ile tanışma ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Yılmaz, “Aile ziyaretlerim nedeniyle Muğla bölgesine geldim. Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u da ziyaret edip tanışmak istedim ve yaptığımız sohbette yanımızda getirdiğimiz Subaşı beldemizin ünlü kivi meyvesini de kendisine ikram ettim. Türkiye’de üretilen kivinin büyük bir bölümü beldemizde gerçekleşmektedir. Tadı ve büyüklüğü bakımından bizim kivimiz farklılık gösteriyor. Sohbetimizde ayrıca Subaşı Belediyesi olarak yaptığımız sosyal çalışmaları, Başkan Mehmet Kocadon ile paylaştım ve kendisini beldemizi, kivi bahçelerimizi ziyaret etmesi için beldemize davet ettim” dedi.

Nazik ziyareti ve kivi ikramları için Volkan Yılmaz’a teşekkür eden Mehmet Kocadon, ayrıca Subaşı’nın bir değeri olan kivinin korunmasından ve üretiminin devam edebilmesi için yaptıkları çalışmalardan dolayı belediye başkanını tebrik etti.

 

 

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest