baa-bahce-restaurant-bodrum-(3)Bodrum’da açılışı yapılan Baa Bahçe Restaurant, asırlık zeytin ağaçlarının olduğu bir ortamda Ege ve Güneydoğu mutfağından lezzetleri müşterilerinin damak zevkine sunacak.

Bodrum ilçesine bağlı Bitez mahallesindeki 4 dönüm arazi üzerine kurulan Baa Bahçe Restaurant’ın açılışı yapıldı. Bodrum’un eğlence dünyasındaki ünlü işletmecileri Atilla Serttaş ve Vedat Atlı’nın ortaklığında hizmet verecek olan ve Ege ile Güneydoğu mutfağı yemeklerinin yer alacağı Baa Bahçe Restaurant’ın açılışını Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, CHP’li Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon birlikte yaptı.

Atilla Serttaş, asırlık zeytin ağaçları arasında doğal bir ortamda misafirleri ağırlayacaklarını belirterek, “Açılışımıza, işletmeye adını veren sanatçı dostumuz Cem Yılmaz da katılacaktı ancak yoğun iş temposu nedeniyle aramızda olamadı. En güzel et çeşitlerimizin sunulduğu mekanda sizlere hep daha iyisini tattırmak ana prensibimiz olacak. Bahçesinde çocuklarınızın rahatlıkla oynayabileceği, sincapların dolaştığı ve 400 kişiye hizmet verecek olan Baa Bahçe’yi turizm sektörüne kazandırmaktan mutluyuz. Restoranımız 12 ay hizmete açık olacak” dedi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest