ebru-zeynep-caliskan-vural-erol-(2)Bodrum’da, tanımadığı kişilerin kendisine ismiyle seslenip çiçek verdiği Ebru Zeynep Çalışkan, korku ve şaşkınlığın ardından sürpriz evlenme teklifi aldı.

Bodrum’da, akşam saatlerinde tanımadığı bazı kişilerin adını söyleyip tek tek çiçek verdiği heykeltıraş Ebru Zeynep Çalışkan, korku ve şaşkınlığı bir arada yaşadığı anların ardından, bir şirkette satış yöneticisi olan erkek arkadaşı Vural Erol’dan, Bodrum Belediye Meydanı’nda sürpriz evlenme teklifi aldı. Erol, kendisine destek olan arkadaşlarının alkışları arasında teklifini kabul eden Ebru Çalışkan’ın parmağına yüzüğü taktı.

Bir şirkette satış yöneticisi olan 24 yaşındaki Vural Erol, heykeltıraş olan aynı yaştaki kız arkadaşı Ebru Zeynep Çalışkan’a Bodrum Belediye Meydanı’nda sürpriz bir evlenme ebru-zeynep-caliskan-vural-erol-(1)teklifinde bulundu. Erol, sürpriz evlenme teklifi için arkadaşlarında da yardım aldı. Erol, kız arkadaşını bir restoranda yemeğe davet etti. Otomobilini restoranın yakınındaki bir otoparka bırakan Çalışkan’a daha önce hiç görmediği Erol’un arkadaşları, “Zeynep” diye seslenip, çiçek verdi. Çiçekleri alan, ancak tedirgin olarak yürüyen genç kız, bu sırada restoranda buluşacağı arkadaşı Erol’u Belediye Meydanı’nda gördü.

Ebru Zeynep Çalışkan’ın şaşkınlığı daha da arttı. Bu sırada Çalışkan’ın önünde diz çöken Vural Erol, evlenme teklifinde bulundu. Çalışkan, teklifi “Evet” diyerek kabul etti. Ancak çevredekilerin duymadıklarını söylemesi üzerine Çalışkan’ın, “O zaman bir daha sorsun” demesi üzerine gülüşmeler oldu. Çalışkan’ın bu defa yüksek sesle “Evet” demesi üzerine Erol, ebru-zeynep-caliskan-vural-erol-(4)arkadaşlarının alkışları arasında cebinden çıkardığı tek taş yüzüğü kız arkadaşının parmağına taktı.

Yolda yürürken tanımadığı kişilerin “Zeynep” diye seslenip çiçek verdiğini, bu durum karşısında çok korktuğunu söyleyen Zeynep Çalışkan, “Bugün böyle bir şey beklemiyordum. Gerçekten sürpriz oldu” dedi. Çift, daha sonra arkadaşlarının ve çevredekilerin tebriklerini kabul etti.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest