tamer-zeytun-ceyda-yilmaz(2)Bodrum’da yaşayan motor teknikeri Tamer Zeytun, çocukluktan beri tanıdığı kız arkadaşı Ceyda Yılmaz’a sürpriz evlilik teklifi yaptı. Genç kız, dokuz yıl beklediği teklif karşısında çok mutlu olduğunu söyledi.

Bodrum’da Yamaha Su Motorları’nda tekniker olarak çalışan 30 yaşındaki Tamer Zeytun, İngilizce öğretmeni olan, aynı yaştaki kız arkadaşı Ceyda Yılmaz’a, Bodrum Belediye Meydanı’nda sürpriz evlenme teklifinde bulundu. Zeytun, yakın arkadaşları Serap Üner, Merve Karahan, Rıza Yorulmaz’dan da destek aldı. Zeytun’un meydana çağırdığı kız arkadaşı, ellerinde pankartlar ve güller ile sürpriz bir şekilde ortaya çıkan yakın arkadaşlarını bir anda karşısında görünce şaşırdı. “Benimle evlenir misin” yazılı pankart açıp, önünde diz çöken Zeytun, teklifine “Evet” yanıtını veren kız arkadaşının parmağına, cebinden çıkardığı tek taş yüzüğü taktı.

Aldığı evlilik teklifi karşısında çok heyecanlandığını ve duygulandığını belirten Yılmaz, “Heyecandan konuşamıyorum. Benim için kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir an. Herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yılmaz ile 9 yıldır beraber olduğunu anlatan Zeytun, “Uzun yıllar sadece bir tek kadını sevdim. O da yanımda görmüş olduğunuz kadın. ‘Hayatımdaki tek gerçek, yaşama sebebim’ diyebilirim. Bugün için çok mutluyum. ‘Evet’ cevabını da aldık, en kısa zamanda düğüne hepinizi bekliyorum” dedi. Çiftin 6 Ekim Perşembe günü nişan töreni olacağı öğrenildi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest