bodrumda-noel-kutlamasi--(1)Bodrum Belediye Başkanlığı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Christmas (Noel) kutlamasında Bodrum’da yaşayan yabancı uyruklu vatandaşlar bir araya geldi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un ev sahipliğinde, Bodrum Belediye A.Ş. Trafo Bodrum Cafe’de düzenlenen geleneksel Noel partisine Bodrum yarımadasında yaşayan yabancı uyruklu vatandaşlar ve aileleri katıldı.

Geceye katılanların Noeli’ni kutlayan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon “20 yıla yakın bir süredir Bodrum’da sizlerle beraber belediye başkanlığı yapıyorum. Sizlerle beraber Bodrum’u bir dünya markası yaptık. Özellikle ülkenizde Bodrum’u anlatarak bizim turizm elçimiz oldunuz. Sizlerle beraber bir dünya barış topluluğu yarattık Bodrum’da. Bu barış topluluğunun bütün ülkelere örnek olmasını diliyorum. Bu birlik ve beraberlik duyguları içerisinde hepinizin Noelini ve yeni yılını kutluyorum. 20 yıldır bana destek veren sizlerle beraber olmaktan son derece mutluyum. Nice 20 yıllar diyerek hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum, mutlu yıllar.” dedi.

bodrumda-noel-kutlamasi--(7)Yaklaşık 250 kişinin katıldığı partide sucuk – ekmek, sıcak şarap ve çeşitli ikramlarda bulunuldu. Noel ağacı ve ışıklandırmalarla süslenen Trafo Bodrum’daki noel kutlaması, gecenin ilerleyen saatlerine dek sürdü.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest