bodrumda-turizm-(1)Bodrum’da art arda açılan beach clublardaki çılgın dans gösterileriyle birlikte eğlence de doruğa çıktı. Tatil için kente gelen yerli ve yabancı turistler, gönüllerince eğlendi.

Bodrum’da hava sıcaklığı 28, deniz suyu sıcaklığı ise 19 derece olarak ölçüldü. Havaların ısınmasıyla birlikte yurt içi ve dışından tatilciler, Bodrum’a gelmeye başladı. Hareketliliğin başlamasıyla plajlar, renkli görüntülere sahne oldu. Genç kadınlar plajda dansları ve makyajlarıyla dikkat çekti. Dünyaca ünlü Gümbet Plajı’nda tatilciler bol bol denize girerek güneşlendi. Denizde birbirlerinin üzerine çıkan tatilciler, deve güreşleri yaptı. Su sporları yapan tatilciler, eğlendi. Gümbet sahilinde sezona merhaba partisi düzenleyen Alora Beach Club’da ise yerli ve yabancı pop müzikler eşliğinde tatilciler dans ederek eğlendi.

“Mikanos veya Saint Tropez’den hiçbir farkı yok”

bodrumda-turizm-(4)İşletmeci Erol İlhan, “Bugün sezonu açtık. Krizi bahane etmedik hiçbir masraftan kaçmadık. Yaklaşık 500 yerli ve yabancı konuğumuz bugün verdiğimiz partide bir araya geldi. Deniz, kum, güneşin yanında eğlence sektöründe de kaliteli hizmetle çıtayı bu yıl daha da yukarılara çekeceğiz. Gördüğünüz gibi buradaki görüntülerin Mikanos veya Saint Tropez’den hiçbir farkı yok” dedi.

Turizmin başkentinde hava sıcaklığının önümüzdeki günlerde giderek artacağı belirtildi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest