fatma-turgut

Bodrum’da Pera Event tarafından düzenlenen Turkcell Yıldızlı Geceler konserlerinde, pop müziğinin güçlü sesi Sertab Erener sahne aldı.

Bodrum Antik Tiyatro’da Sertab Erener konserini, dizi oyuncusu Kerem Fırtına, sevgilisi Model grubunun solisti Fatma Turgut ve oyuncu Müjde Uzman’ın da aralarında bulunduğu yaklaşık 2 bin kişi izledi. Erener konserine Kırık Kalpler albümünde yer alan “Aşk Beni” isimli parçasıyla başladı. Siyah mini bir etek ve bluz ile bot giyen Erener, sade görüntüsüyle dikkati çekti.

Hayranlarına geldikleri için teşekkür ederek konsere başlayan Erener, “İyi ki geldiniz. Gelmeseydiniz tek başımıza çok hoş olmazdı. Gerçekten bu yıl konser yapmak o kadar kolay değil. Bir şekilde zor bir dönemden geçiyor bu coğrafya ve dünya bence. O yüzden kültür çok önemli bir şey, yaşamamız için en değerli şey. Onlardan biri de bu iletişimi kurabilmek. Birlikte şarkılar söyleyebilmek, çünkü bence müzik bizi iyileştiriyor. Eğlenmenize bakın ve şarkılara eşlik edin, hep beraber söyleyelim” dedi.

sertab-erener-(7)Erener, konserine ilk albümünden “Aldırma Deli Gönlüm” şarkısı ile devam etti. Erener, hayranlarına yeni ve eski şarkılarından oluşan bir repertuvar ile nostalji yaşattı. Erener’in şarkılarına Müjde Uzman ve Fatma Turgut da oturdukları yerden dans ederek ve söyleyerek eşlik etti. Erener zaman zaman şarkılarına Antik Tiyatro’yu dolduran dev koroya şarkılarını söyletti. Erener, 2 saat sahnede kalarak hayranlarına keyifli bir gece yaşattı.

Turkcell Yıldızlı Geceler konserleri 14 Temmuz Volkan Konak, 15 Temmuz Murat Boz konseriyle devam edecek.

Haber: DHA

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest