bodrumlu-gulsen-sahne-performansiyla-begenildi_1Işıl Club Bodrum’da, müzik dünyasına yeni adım atan Gülsen sahne aldı. “Bodrumlu Kız” olarak tanınan 28 yaşındaki genç şarkıcı, yerli ve yabancı turistlere keyifli bir gece yaşattı.

Müzik piyasasına DMC’den Temmuz ayında çıkan single çalışması “Evet Evet” ile giriş yapan Gülsen, Işıl Club Bodrum’da sahne aldı. Klip çekimlerini memleketi Bodrum’da yapan Gülsen, yerli ve yabancı turistlerin izlediği konserinde ilk olarak çıkış şarkısı “Evet Evet”i söyledi. Yerli turistler de şarkıya alkışlarla eşlik etti. Gülsen, performansına “Kalp kalbe karşı derler”, “Sil Baştan” ve “Bağdat” şarkılarıyla devam etti. Müzik piyasasına başarılı bir giriş yapan ve aynı zamanda Latin Dansları Antrenörü olan Gülsen’in sahne performansı beğeni topladı.

İki single albüm için çalışmalara başladığını ve ünlü bir isimle düet çalışması projesi olduğunu belirten Gülsen, “Albüm satışları çok güzel gidiyor. Öncesinde Latin Dansları Antrenörlüğü yapıyordum. Müzik tesadüf olarak hayatıma girdi. Kısa bir dönem eğitim aldım ve ilk single için çalışmalara başladık. 8 aylık bir süreçti. Hem zor hem de çok keyifli geçti. Temmuz ayında DMC’den piyasaya çıktı ve ilgi de gördü. Murat Küçük şarkının klibini çekti. Eylül ayından itibaren de yeni single için şarkı seçimi gibi çalışmalara başladık. Bir de ünlü bir şarkıcıyla da bir düet projemiz var. Kısa bir süre sonra netleşecek, umarız gerçekleşir ve stüdyoya gireriz” dedi. Öte yandan; Latin danslarında Türkiye Şampiyonluğu bulunan Gülsen’in, Murat Küçük’ün yönetmenliğinde Bodrum’da çekilen “Evet Evet” şarkısı klibi beğeni topluyor.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest