medya-calisanlari-bowling-turnuvasi-bodrum-(1)Bodrum’da görev yapan basın mensupları, bu yıl ilki gerçekleştirilen Medya Çalışanları Bowling Turnuvası’nda stres atıp moral depoladı.

Oasis Alışveriş Eğlence ve Kültür Merkezi’ndeki bowling salonunda bir araya gelen medya çalışanları, turnuvada kıyasıya mücadele etti. Turnuvaya katılan yaklaşık 20 yerel ve ulusal basın temsilcisi, heyecan dolu saatler yaşadı. Üç tur halinde oynanan turnuvayı yerel Kent TV ve TRT Bodrum Muhabiri Selçuk Şimşek ve eşi Tuğba Şimşek kazandı. Turnuvada ikinciliği bodrumhaberpostası.com internet sitesi sahibi Uğur ve Hülya Yurtsev çifti kazanırken, üçüncülüğü ise AA Bodrum Muhabiri Ali Ballı ile eşi Fatma Ballı elde etti.

Turnuvada dereceye giren basın mensupları, Rixos Premium Hotel’in ev sahipliğinde akşam ali-balli-fatma-balliyemeğinde buluştu. Turnuvanın ödül töreni ise Rixos Ada’da gerçekleştirildi. İlk üç dereceye giren gazetecilere birer gün Rixos konaklamasının ödül olarak verildiği turnuvada yarışmacılara plaket ve ödülleri Rixos Genel Müdür Yardımcısı Murat Gökmen tarafından verildi. A Haber Bodrum Muhabiri ve Objektif Gazetesi imtiyaz sahibi Tuba Ayhan ve bodrumageldik.com muhabiri Selda Öztürk’ün organizasyonu, Oasis AVM, Rixos Hotel ve Asya Matbaacılık’ın sponsorluğunda gerçekleştirilen turnuvaya katılan Bodrumlu gazeteciler keyifli bir gün geçirdi.

1. Medya Çalışanları Bowling Turnuvası ile ilgili bir değerlendirme yapan gazeteci Zeki Özkeskin, Bodrum’da özellikle yaz sezonunda yoğun çalışan medya mensuplarının moral ve medya-calisanlari-bowling-turnuvasi-bodrum-(4)motivasyonu için güzel bir etkinlik olduğunu belirterek, “İlk kez böyle bir organizasyonda bir araya gelmekten mutluyuz. Bu tür etkinlikleri daha sık gerçekleştirerek aramızdaki birlik ve dayanışmayı pekiştirmek istiyoruz” dedi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest