bodrumsporTFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor bu hafta sahasında Amed Sportif Faaliyetleri konuk edecek.

B.B.Bodrumspor, Amed Sportif Faaliyetler karşılaşmasın hazırlıklarını sürdürürken, kulüp başkanı Rıza Karakaya Cumartesi günü oynanacak önemli karşılaşmaya tüm Bodrumluları davet ederek şunları söyledi:

“Bu hafta Cumartesi günü çok önemli bir maçımız var Amedspor ile, Amedspor da bize yakın rakiplerden bir tanesi, mutlaka kazanmamız gereken rakiplerden bir tanesi. Bodrumspor tabii, ilk kez çıktığı ikinci ligde kritik maçlar oynuyor, buraya uyum çabuk olmadı ama biz buradaki futbolcu grubuna, teknik ekibe, herkese güveniyoruz. Ben, biliyorsunuz yedi yıldır yöneticilik yapıyorum Bodrumspor’da, birçok kötü günler gördük, hep bu kötü günlerden birbirimize sarılarak, futbolcu grubumuza, takımımıza, birbirimize tutunarak, taraftarlarımızla bütünleşerek, birlikte aştık ve güzel şampiyonluklar yaşadık.  86 yıllık kulüp tarihinde ilk kez ikinci lige çıktık. Ben bu hafta Bodrum seyircisinin mutlaka eşini dostunu yanına alarak maça gelmeye davet ediyorum.”

Başkan Karakaya “Şimdi birlik zamanı” diyerek devam ettirdiği açıklamasını şöyle tamamladı:

Bakıyorum şehirde herkes konuşuyor, herkes yorum yapıyor, yorum yapmayı bıraksınlar, Bodrumspor bir tane, biz de bu Bodrumspor’u en iyi yere getirmiş ekibiz ve bundan sonra da yine hep beraber taraftarlarımızla beraber götüreceğiz. Herkes işini gücünü bıraksın, Cumartesi günü futbolcu grubumuzla bütünleşeceğiz, taraftarımızla da bütünleşeceğiz o zaman bu maç kazanılacak. Ben buradan taraftarımıza söz veriyorum, inşallah bu hafta rakibimiz Amed’i yenip, yükselişe başlayacağız. Herkesi tekrar tekrar bu önemli mücadelede Bodrumspor’umuza desteğe bekliyorum.”

B.B.Bodrumspor ile Amed Sportif Faaliyetler arasında 10 Şubat Cumartesi günü 13.30’da Bodrum Şehir Stadı’nda başlayacak karşılaşmayı ise Antalya bölgesi hakemlerinden Gökçen Öztürk yönetecek.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest