Bodrumspor’a Gönül Verenler Yemekte Buluştu…

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yönetimi tarafından Bodrum Belediyesi Bodrumspor yararına yemek düzenlendi.

Diamond Of Bodrum Otel’de düzenlenen geceye, CHP Muğla Milletvekili Fevzi Topuz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire, Trabzonspor Kulüp Başkanı Sadri Şener, Bodrumspor Kulüp Başkanı Güneri Günaydın, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Slayt gösterisi ile başlayan gece Ender Kasal’ın ve eşi Sevinç Kasal’ın seslendirdiği şarkılar eşliğinde devam etti.

Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte sahneye çıkan Kulüp Başkanı Güneri Günaydın geceye destek verenlere teşekkür ederek, “ “Gençlerimiz geleceğimizdir” sloganıyla hareket ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana yeniden yapılanmayla ilgili planlar yapıyoruz. Amacımız Bodrumspor’u tüm borçlarından kurtarmak ve kendi kendine yetebilen bir kulüp haline getirmek” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise slayt gösterisinde ki bazı fotoğraflarda kendini gördüğünü ifade ederek, “ O fotoğrafların arasında kendimi gördüm. Genç kaleci Kocadon. Bizler Bodrumspor’a gönül vermiş insanlarız. Burada çok önemli bir görevimiz var. Bodrum’da amatör ruhla spor yapabilmek. Bodrumlunun parasını başarılı olamayacağımız mecralarda harcamaktansa Bodrum’da spor yapmak isteyen gençlere harcamak istiyoruz” dedi. Yarımada’daki diğer beldelerle rekabet etmek istemediğini ifade eden Kocadon, “ O kulüplerdeki sporcular bizim kardeşimiz. Onlarla rekabet etmek istemiyoruz. Ben Bodrum Belediye Başkanı olduğum sürece buna izin vermeyeceğim” dedi.

Gecede Bodrumspor’a katkıda bulunan kurum ve kuruluşlara da teşekkür plaketi verildi.

Geceye katılan Trabzonspor Kulübü başkanı Sadri Şener gündüz yaptığı inceleme sırasında Bodrum Şehir Stadı’nın durumunun kötü olduğunu gördüğünü ifade ederek, “Bakan’dan rica ettim, Bodrum Stadı’nı maçlar bittikten sonra suni çim yapacaklar. Dolayısıyla Bodrum’un bir ihtiyacı karşılanmış olacak” dedi.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest