bodrumspor_transfer-(1)Spor Toto 3. Lige çıktığı ilk yıldan büyük başarı göstererek 2. Ligi zorlayan Bodrum Belediyesi Bodrumspor dış transferde ilk imzayı attırdı.

Birçok takımın transfer listesinde bulunduğu öğrenilen ve geçtiğimiz sezon ikinci lig takımlarından İnegölspor’da forma giyen Tufan Zahid Arslan, Bodrumspor ile iki yıllık sözleşme imzalarken, forvet arkası mevkiinde oynayan Tufan Zahid Arslan’ın ayrıca, her iki kanat ile forvette de görev aldığı takdirde iyi oyunlar sergilediği öğrenildi.

İki yıldır B.B. Bodrumspor’un transfer listesinde bulunan Tufan Zahid Arslan, sonunda kendisini Bodrumsporlu yapan imzayı atarken, iki yıllık sözleşmenin imzalandığı törene kulüp başkanı Rıza Karakaya ile yöneticiler Hüseyin Gözütok ve Hadi Türk katıldı.

İmza töreninden sonra açıklamada bulunan B.B. Bodrumspor kulüp başkanı Rıza Karakaya ise şunları söyledi:

“Taraftarımıza söz verdiğimiz gibi, Bodrumspor formasını her yerde layıkı ile temsil edebilecek karakterli nokta transferleri yapacağız, Tufan da bunlardan ilki. Yarattığımız takımla, bize güvenen başta başkanımız Mehmet Kocadon olmak üzere büyüklerimizi ve bizleri her zaman ayakta alkışlayan taraftarımızın yüzünü güldürüp, onlara layık, hiçbir zaman yılmayan, yenildiğinde bile alkışlanan bir Bodrumspor bu sezon da sahada olacak. İlk yılımızda play-off oynayan gurur duyduğumuz takımımızın iskeleti duruyor. Eksik mevkilere yapacağımız transferlerle de çok daha güçlü hale geleceğiz”.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest