bodrumspora-karadeniz-morali2Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Bodrum Belediyesi Bodrumspor, yarın son maçında kendisi gibi Play-Off’u daha önce garantileyen Ofspor’u ağırlamaya hazırlanırken, yeşil-beyazlı ekibin son antrenmanını ziyaret eden Bodrum Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği yöneticileri, Teknik direktör Cem Cambaz ve futbolculara baklava ikram edip, centilmence bir doksan dakika dileğinde bulundular.

Trabzonlu olduğunu ve yıllardır Bodrum’da yaşadığını dile getiren Dernek Başkanı Sefer Çelik, “Ofspor doğduğumuz yörenin, Bodrumspor ise doyduğumuz yerin takımı. Başarılı bir sezon geçiren iki ekibin mücadelesinin dostluk içinde geçmesini diliyoruz” diye konuştu.

Bodrum Yeşil Beyaz Olacak

B.B. Bodrumspor’un 3. Ligde ilk yıldan tüm Bodrumluları gururlandıran bir başarı yakaladığını belirten kulüp başkanı Rıza Karakaya, play-off maçları öncesi son maça çıkacaklarını belirterek şunları söyledi:

“Play off öncesi bir hazırlık müsabakası gibi olacak çünkü Of da, Bodrum da play-off’u garantiledi. Bizim play-off ‘taki muhtemel rakiplerimiz Of, Adliye veya Diyarbakır ama Of ile eşleşme olasılığımız daha yüksek gözüküyor bu yüzden play-off öncesi bir hazırlık maçı gibi gözüküyor. Her şey den önce bu son müsabakayla birlikte biz Bodrumsporlular olarak bir harekete geçiyoruz. Bodrum’un her yerini Bodrumspor bayraklarıyla donatıyoruz. Bodrumspor’a başarılar dilemek isteyen işletmeler olabilir, işadamları olabilir, dernekler olabilir, odalar olabilir, bu bayrakları her yere asarak birlik ve beraberliğimiz göstererek, şu 10 gün içinde iki tane play-off maçı oynayacağız, arkasından da final maçı oynayacağız Allah’ın izniyle. Zaten bu çocuklar bizi hiç mahcup etmediler. Biz bu kupayı alarak Bodrum’a döneceğiz ve ben artık Bodrumspor taraftarının Bodrum sokaklarını yeşil beyaz renklerle donatmasını istiyorum. Bodrum halkına yeniden çağrı yapıyorum; Bodrumspor’un play-off’ta olduğunu, bu çocuklara güvendiğimizi, bunu Bodrum halkının da göstermesini istiyorum. Allah’ın izniyle bu takım onları sevindirerek, yine gerekeni yapacak”.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor teknik direktörü Cem Cambaz da sezonun sonuna geldiklerini belirterek şunları söyledi:

“ Öncelikle bütün sezon boyunca takımımız gerçekten iyi mücadele etti, saygı duyulan bir oyun oynadı. Bildiğiniz gibi bu hafta Ofspor ile son maçımızı oynayacağız. Of maçı bizim için gerçekten önemli çünkü statü ve konum gereği, ligi kaçıncı bitireceğimizi belirleyecek önemli bir maç. Bizim hedefimiz ilk yılımızda Bodrum’a yeni heyecanlar yaratıp, play-off oynanmasıdır. Bununla da yetinmeyip daha ileriye gidip, daha iyilerini yapmak için elimizden gelen mücadeleyi sahada sergileyeceğiz. Buradan bütün sezon boyunca bizleri destekleyen taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Asıl bundan sonra iş başlıyor. Desteklerini biraz daha çoğaltsınlar.”

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest