atilla-serttas-2Bodrum’un başarılı ve sevilen iş adamı Atilla Serttaş, İyi Parti’den Bodrum Belediyesi Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvurusunu yaptı. Buluşmaya, İyi Parti Mahalli idarelerden sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, Bodrum İyi Parti Onursal Kurucu Başkanı Mehmet Onur Şahbaz ve İyi Parti İlçe Başkanı Nevzat Kanber katıldı. Atilla Serttaş’ın beraberinde getirdiği 100’ü aşkın kişi partiye üye oldu.

Konuşmasına, “Evet sevgili dostlar ben Atilla Serttaş, Ankara doğumlu bir Bodrumlu’yum. 47 yıl üniforma giymiş bir askerin oğlu, devletin ekmeğiyle büyümüş bir vatan sevdalısıyım” diyerek başlayan Serttaş, sözlerine “Mehmet Tosun Başkanımla Bodrum yenilenecek, güzelleşecek ve tedavi olacaktır” diyerek devam etti.

“Hiçbir bahane başarıdan iyi değildir” felsefesiyle çalışacağına söz veren Serttaş, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk İlkelerinden ayrılmadan geleceğin partisi olan İyi Parti’den Bodrum Belediyesi Meclis Üyeliğine talibim” diyerek adaylık sürecini resmen başlatmış oldu.

Serttaş konuşmasına projeleri arasından birkaç örnek vererek devam etti. Serttaş’ın projeleri arasında; Bodrum’u dünyanın begonvil başkenti yapmak, Bodrum’un doğa sporları ve ekstrem sporlarda, motokros ve off-road sporlarında Avrupa’nın en meşhur yarış ve antrenman şehri olması, 30.000 kayıtlı motosiklet olan şehrimizde motosiklet parkurlarının yapılması, Bodrum’un dünyanın en seçkin dalış merkezlerinden biri haline getirilmesi gibi çok renkli projeleri bulunuyor.

Sevilen iş adamı sözlerini “Hep başaracağız, hep beraber başaracağız” diyerek sonlandırdı.

Ardından İyi Parti Mahalli idarelerden sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun konuşmasını, “Arkadaşımızın, dostumuzun sevgili Atilla Serttaş’ın aramıza katılmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Kendisi Bodrum’da nitelikli markalar üretmiş ve STK’larda yöneticilik yapmış Bodrum’a değer katan arkadaşımızın, İyi Parti’de yer almasının ve hayalindeki Bodrum’u 31 Mart’tan sonra gerçekleştirmek üzere ben de bu yarışta varım dediği önemli bir günü yaşıyoruz, hoşgeldin Atilla Kardeşim” diyerek konuşmasını tamamladı.

Buluşmaya katılanlar Atilla Serttaş’a Bodrum çarşısına katkılarından dolayı; ticari faaliyetlerinin gelişmesine ve büyümesine rağmen çarşıyı bırakma fikrini aklının ucundan geçirmeyen ve aksine güzelleştirmeye çalışan biri olduğu için ona “Bodrum’un Atillası” dediklerini belirttiler. Bodrum Çarşısını evi gibi sahiplenip güzelleştirmek için her zaman elinden geleni yaptığını ifade ettikleri Serttaş’ın tüm bunlarla yetinmeyip yerel anlamda en önemli mercilerde çarşıyı en güzel şekilde temsil ettiğini dile getirdiler.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest