chp-haber-300x180CHP ilçe Başkanı Halil Karahan Bodrum Belediye Başkan Adayı Mustafa Saruhan’ın  31 Mart yerel seçimlerinde birlikte hareket edeceği ve projelerini hazırlayıp harekete geçmek için kader birliği yaptığı meclis üyeleri aday listesini İlçe Seçim Kurulu’na verdi. Karahan yaptığı açıklamada “İlçemizde CHP’de siyasetin deneyimli ,    Bodrum’u ve sorunlarını çok iyi bilen ustalarla CHP ‘ye gönül veren gençlerimizi Bodrum’ un geleceği  için bir araya gelmesini sağladık. Meclis üyesi adaylarımızı açıkladıktan sonra Bodrum kamuoyundan çok olumlu tepkiler aldık ve önümüzdeki 39 günlük süreçte 2014 yerel seçimlerindeki oy oranımızın çok çok üzerine çıkacağına olan inancımız arttı. Bu süreçte başkan adayımız Mustafa Saruhan’a her türlü desteği veren ve bizimle olan tüm meclis üyesi   arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Karahan , Bodrum Belediyesi Meclis üyeliği adaylığı için kontenjandan Dursun Göktepe, Banu Özberk ve Mehmet Kocair gösterildiğini ve meclis üyesi adaylarının isim ve mesleklerini açıkladı.

Ahmet Aras  (Turizmci), Önder Batmaz (Turizmci), İlknur Ülküm Seferoğlu (Avukat), Kemal Özyurt (Turizmci), Mustafa Coşkun (Serbest Meslek), Emel  Çakaloğlu (Emekli), Cafer Doğan (Ticaret),  İbrahim Emre Köroğlu (Makina Mühendisi), Özden Baysal (Serbest Meslek), Tamer Mandalinci (Mimar), İbrahim Akbaş (Serbest Meslek), Mustafa Kemal Özsarsılmaz (Turizmci), Okyanus Şahin (İşletmeci), Aşkın Parmak (Ziraat Mühendisi), Yunus Arslanparçası (Esnaf),  Ayşenaz Gültekin Öncel (Avukat), Mustafa Çortoğlu (Turizmci), Adalet Ağan (Serbest Meslek), Uğur İlhami Özden (İş İnsanı), Semra Yıldırım (Emekli), Arif Gürkan Türker (İnşaat Mühendisi), Sıddıka Samuray Çelik (Serbest Meslek), Muharrem Karaduman (Avukat), Özlem Çömez (Turizmci), Ahmet Değirmenci (Esnaf), İbrahim Sarıbaş (Emekli), İlkay Kulavuz ( Emekli Öğretmen), Tamer Çınar (Emekli)

Paylaş
  • gplus
  • pinterest