cokta-fifi-46 kadın komedyenden oluşan Çok da Fifi ekibi,izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

“Çok da Fifi; 6 kadın komedyenden oluşan bir kahkaha, bir kankalık destanı, bir deli ruh halidir. Gösterimiz esnasında 6 komedyen sırayla sahneye çıkarak, yaklaşık 2 saat boyunca, sıradan dertleri şahsına münhasır şakalar eşliğinde anlatır. Kadınların mesaj gruplarında gerçekleşen şaibeli muhabbetleri, neşeyle sahneye taşır. Erkek izleyicilere kimi zaman minik tüyolar verirken, kimi zaman da minik şoklar yaşatır. (Ona minik şoklar yaşatın.)

Tüm bu kabiliyetlerine rağmen, şovumuzun herhangi bir sosyal sorumluluk gayesi bulunmamaktadır. Tek derdimiz, izleyicimizin sahnemizden yüzünde keyifli bir gülümseme ile ayrılmasıdır.”

Ekipte yer alan komedyenler:

Aslı Akbay

Buse Sinem İren

Deniz Özturhan

Meltem Parlak

Hande Yögen

Şirincan Çakıroğlu

14 Temmuz Pazar 22:00’da sahneye çıkacak olan Çok da Fifi Hatunlar Stand Up Ekibinden sonra,saat 00:30’da DJ Hakan Küfündür,90’lar Türkçe Pop Parti ile Mandalin sahnesinde sizlerle olacak.

Türkiye’nin en önemli DJ’lerinden biri olarak gösterilen Hakan Küfündür,2005 yılına kadar commercial ağırlıklı bir sound izlese de o yıl itibariyle retro içerikli konseptlerle sahneye çıkmaya başladı.2007-2014 yılları arasında 500’ü aşkın etkinlikte çaldı.2014 yılında Çelik’le Cici Kız şarkısını yayınladı ve büyük ilgi gördü.50 konserlik Türkiye turnesinde sahneye çıktılar.DJ’liğine ek olarak radyo ve televizyon program sunuculuğu,MC’lik ve eğlence koordinatörlüğünü ekleyen Hakan Küfündür 2017 yılı Ağustos ayında Zeynep Sağdaş ile “Resimdeki Gözyaşları” adlı ikinci single çalışmasını yaptı ve şarkısının aranjesiyle nostaljiyi günümüz ezgisiyle (sound) birleştirdi.

Bugüne kadar sayısız etkinlik,festival ve partide çalan DJ Hakan Küfündür,90’lar denince Türkiye’de akla gelen ilk DJ’dir.90’lı yılların yıldızlarıyla yaptığı DJ Hakan Küfündür ile 90’lar festivali etkinlikleri devam eden DJ,2017-2018 yıllarında;Grup Vitamin,Mansur Ark,Burak Kut,Çelik,Reyhan Karaca,Tayfun Duygulu,Ah Canım Ahmet ve Nil Burak gibi isimlerle on binlerce kişiye müzik yaptı ve performanslarına devam etmektedir.

Uzun süredir Radyo Programcılığı yapan Hakan Küfündür,2016 yılından beri Pal FM ve Pal Nostalji Radyoda yayınlarını sürdürmektedir.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest