dalaman-mhpde-yeni-baskan_1MHP Dalaman İlçe Başkanı Hasan Şimşek, yeni yönetimiyle partisine güç katmayı hedeflediğini belirtti.

Muğla MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, dün (perşembe) Dalaman İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek yeni başkan olarak Hasan Şimşek’in atandığını açıkladı. Partilerinin Dalaman’da güçlü olduğunu savunan İl Başkanı Korkmaz, “Partimizi Dalaman’da daha ileriye taşıyacağımıza eminim. Daha önce milletvekilimiz Mehmet Erdoğan’ın en sık ziyaret ettiği yerlerden birisi Dalaman’dı. Yeni başkanımızın partimize vereceği katkıya inancım tamdır” dedi.

MHP İlçe Başkanı Hasan Şimşek ise MHP’ye güç katmayı hedeflediklerini söyleyerek “Yönetimde toplumun her katmanından isme yer verdik. Yeni yönetim özellikle insan ilişkilerinde başarılı isimlerden oluşuyor. Amacımız partimizi ve davamızı ileriye götürmek. Tüm zorluklara rağmen elimizi taşın altına koyduk. Ülkücülük sadece bir siyaset tarzı değil bir hayat felsefesidir. Yol haritamız toplumun her kesimi ile kucaklaşmak olacak. Dalaman’ın sorunlarına el atacağız” dedi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest