cigdem-demiralp-1AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp ve yönetiminde bulunan 22 yönetim kurulu üyesi ile bugün itibarı ile birlikte toplu istifa ettiler.

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp basına gönderdiği yazılı açıklamada, yönetim kurulu ile birlikte istifalarını vermek sureti ile görevlerinden ayrıldıklarını belirtti.  Başkan Demiralp, görev yaptığı süre boyunca şahsına gösterilen değer ve desteklerden ötürü basın mensuplarına teşekkür etti.  Demiralp toplu istifa gerekçeleri hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı.  Çiğdem Demiralp’in basına gönderdiği metnin detayları şöyle ;

“Değerli basın mensubu arkadaşlarım,

Bugün itibarı ile Ak Parti Bodrum İlçe Başkanlığı görevimden yönetim kurulu üyelerim ile birlikte

istifalarımızı vermek suretiyle ayrılıyoruz.

Görev yaptığım süre boyunca şahsıma gösterdiğiniz değer ve desteklerden dolayı teşekkür eder,

saygılarımı sunarım.

Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı

Çiğdem Demiralp”

“SEÇİMLE GELEN İSTİFAYLA GÖREVİNDEN AYRILIR”

AK Parti Bodrum İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Özmen, AK Parti Bodrum İlçe Teşkilatı Başkanı Çiğdem Demiralp’in yönetim kurulu üyeleri görevlerinden istifasıyla ilgili açıklamada bulundu. İstifaların AK Parti Genel Merkez tarafından bütün illerde uygulanan bir yöntem olduğunu belirten Özmen, “Bu Bodrum’a özgü bir uygulama değil. Seçimle gelen istifa ile görevinden ayrılır. Kongreye kadar da genel merkezden atama yapılır. Partiyi ileri taşımak için taze kan arayışıdır. Genel merkez tarafından yine aynı arkadaşımızda görevlendirilebilir, başkası da görevlendirilebilir. Bu partiyi ileri taşımak için yapılır. Altında art niyet aramamak gerekir. Partimizde görev verilirse yaparız, görev verilmezse de partimiz için çalışmaya, hizmet etmeye devam ederiz” dedi.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest