dibeklihan-3Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü 2019 Cenap Tezer Sanat Sezonu’nda Haziran ayı periyod sergilerini açıyor…

Dibeklihan’da Yıldız Kenter Sanat Galerisi’nde açılacak olan sergide, “3 CALLIGRAPHERS” teması ve kaligrafi çalışmalarıyla Mehtap Uygungöz, Kenan Temizel, Almıla Yıldırım, Orhan Kemal Meydanı’nda BOFSAD Fotoğraf Derneği’nden fotoğraflarıyla Ahmet Çağlar, Burak Şenbak, Fethiye Rahim, Gülsün Arslan, İlker Özek, Meltem Öneş, Metin Bul, Murat Aslankara, Müge Balkantaş, Oya Kariş, Ömer Doğan, Özge Tezer, Sema Köksal, Serkan Turaç, Tuncay Özdal, Utku Zırh, Yaşare Kılıç, Erdinç Bakla Sanat Galerisi’nde resimleriyle Ömür Eke, İ.Hakkı Tonguç Sanat Galerisi’nde özgün baskı resimleriyle Musa Köksal, Erhun Şengül’ün eserleri yer alacak.

8 Haziran 2019 Cumartesi günü dört ayrı disiplin ve farklı eserlerin yer aldığı sergilerin açılışları, Orhan Kemal Meydanı’nda saat 19:00’da gerçekleşecek. Sergiler, 27 Haziran tarihine kadar pazartesi günleri dışında her gün izlenebilecek.

dibeklihan-4Sergi açılışı dışında 9 Haziran 2019 Pazar günü saat 21:00’da Orhan Kemal Meydanı’nda da sanatçılardan Musa Köksal ve Erhun Şengül’ün “Günümüz Baskı Resim Sanatında Teknik Olanaklar ve İfade Gücü” temalı bir söyleşisi gerçekleşecek.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest