gungor-dalay-bodrum-(2)Bodrum Aktüel Dergisi imtiyaz sahibi duayen gazeteci Güngör Dalay, rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede meslektaşlarının gerçekleştirdiği moral ziyaretiyle keyiflendi.

Hürriyet Gazetesi’nden emekli gazeteci 71 yaşındaki Güngör Dalay, önceki gün akşam saatlerinde rahatsızlandı. Özel Bodrum Hastanesi’nde tedaviye alınan Dalay’ı, meslektaşları hastanede ziyaret etti. Yaşadığı rahatsızlık nedeniyle konuşmakta zorlanan Dalay, meslektaşlarıyla yazışarak diyalog kurdu. Bazen de eşi Selmin Dalay, yardımcı oldu. Ziyaretten dolayı oldukça mutlu görünen Dalay, zaman zaman duygusal anlar yaşadı.

Özel Bodrum Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Abdullah Servet, Dalay’ın durumuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Hastamız yüksek tansiyon ve konuşmada bozukluk şikayetleri ile hastanemize başvurdu. Kulak, burun, boğaz yönünden ses tellerinde bir patoloji tespit edilmedi. Çekilen beyin MR’ında kılcal damar düzeyinde tıkanıklık tespit edildi. Hiper tansiyon ve bu kılcal damarlar yönündeki tedavisi devam ediyor. Bu tedavi bir süre daha devam edecek. Daha son sonra MR kontrolü yapacağız. Şu anda kötüye giden bir durum yok. Cuma günü çekeceğimiz MR sonrası hastanede ne kadar kalacağına karar vereceğiz.”

Duayen gazeteci Güngör Dalay’ın her yıl 10 Kasım’da açtığı Atatürk Fotoğrafları sergisi beğeni topluyordu.

Bizler de Bodrum’da Bugün olarak değerli ağabeyimize acil şifalar diliyoruz.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest