Bodrum Motosiklet Kulübü tarafından Kasım ayında yapılması planlanan yarış için sporcular antrenmanlara başladı.

Yalıçiftlik’te bulunan parkura giden sporcular gün boyunca antrenman yaptı. Parkurda bulunan zorlu engelleri geçen sporcular arkadaşlarıyla fikir alışverişinde bulundular. Kasım ayında Yalıçiftlik beldesinde düzenlenmesi planlanan Bölgesel Enduro Şampiyonası’na Bodrum’dan çok sayıda sporcunun katılması planlanıyor.

KTM marka motosikleti ile uzun süredir düzenli olarak çalışan Mustafa Özkeskin, “Bodrum parkurları sürekli zorlu olmuştur. Bizler Bodrum’da yaşayanlar olarak bol bol antrenman yapma şansı buluyoruz. Umarım Bodrum bu spor ile ilgili çok daha büyük organizasyonlara ev sahipliği yapar” şeklinde konuştu.

Parkurda Yamaha marka motosikleti ile antrenman yapan Halil Kuş, Bodrum’da motosiklet sporunun gelişmekte olduğunu söyleyerek, “ Gençler  bu spora büyük merak duyuyor. Onların bu tür parkurlarda antrenman yapması çok önemli” dedi.

Genç yaşta motosiklet binmeye başlayan Mehmet Sağlam ise düzenli olarak antrenman yapmaya çalıştığını söyleyerek, “Bu parkurda motosiklete binerek kendimi geliştirmeye çalışıyorum” dedi.

Parkurda antrenman yapan sporcuları arkadaşlarının yanı sıra Bodrum Motosiklet Kulübü eski Başkanı Ömer Ölçer de izledi.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest

Yorumlar

  1. Ömer ÖLÇER
    09 Kasım 2010 at 15:44

    İlginç bir site olmuş.. Fikret elinize sağlık..Nice büyük organizasyonlara..

Yorumlara Kapalı.