bodrum-saglik-vakfinda-engelli-ogrencilere-parti-(2)Bodrum Sağlık Vakfı, önceki gün engelli öğrenciler için Yaza Veda Partisi düzenledi. Partide öğrenciler, güzel bir gün geçirdi.

Engelli öğrenciler için Bodrum Belediyesi tarafından tahsis edilip, Bodrum Sağlık Vakfı tarafından hayata geçirilen, Bitez’deki Özgür Plaj Tesisi’nde yaza veda partisi düzenlendi. Bodrum Sağlık Vakfı yönetim kurulu üyeleri Vehbi Yazıcı, Mazhar Vardar, Fatih Ekşi, Engin Kaplan ile yaklaşık 100 aile ve öğrencinin katıldığı partide, engelli öğrenciler oldukça eğlenceli ve keyifli zaman geçirdi. Partiye katılan öğrenciler, öğretmenleri ve aileleri eşliğinde denizde yüzdü ve ardından canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi.

Bodrum Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu üyesi Vehbi Yazıcı, partiyi engelli çocukların keyifli bir bodrum-saglik-vakfinda-engelli-ogrencilere-parti-(1)gün geçirmesi için düzenlediklerini belirterek, “Yaz aylarının sonuna yaklaşıyoruz. Engelli çocuklarımızla birlikte, denizin son günlerinin tadını çıkarmak için yaza veda etkinliği düzenledik. Onlar da bol bol yüzerek eğlendi. Canlı müzik eşliğinde de gönüllerince şarkılar söyledi” dedi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest