Bir Grup Esnaf Başkan Mehmet Kocadon’u Ziyaret Ederek Çalışmalarından Dolayı Teşekkür Etti…

Bodrum’da yılbaşı gecesi Hande Yener konseri düzenleyen Bodrum Belediyesi’ne teşekkür etmek isteyen esnaf, Başkan Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.

Bodrum Çarşı Mahallesi, Neyzen Tevfik Caddesi ve Gümbet esnafından oluşan yaklaşık 30 kişilik grup Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a “volkan” ateşli çikolatalı pasta getirip birlikte kestiler.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, geçtiğimiz yıl Mustafa Sandal, bu yıl da Hande Yener konseri düzenleyerek özellikle durgun geçen kış sezonuna katkı sağlamayı amaçladıklarını ve bu konserlere yılbaşı nedeniyle çevre il ve ilçelerden çok sayıda katılım olduğunu söyledi.

Kocadon, ” Bana bu ziyarette bulundukları için esnafıma teşekkür ediyorum. Bodrum bunu hak ediyor arkadaşlar. Bu konserleri yapma amacım özellikle kış ayında esnafa bir katkı sağlamak. Kendilerini de kutluyorum. Biz belediye başkanlarının sadece su-yol gibi düşüncemiz olmaması lazım. Bodrum’un ekonomisinde sağlıktan eğitime kadar her şeyi düşünmek zorundayız. Bodrum yeni yıla  bir sinerji ile giriyor ve bu devam edecek” şeklinde konuştu.

Başkan Kocadon, bu tip etkinlikleri diğer aylarda da yapmak istediklerini belirterek, Sevgililer Günü, 19 Mayıs ve 29 Ekim için de benzer etkinlikler planaldıklarını açıkladı. Bu etkinliklerin Bodrum ekonomisine katkı sağladığını ve iş yerini açık tutan esnafın mutlu olduğunu söyleyen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, altyapı yatırımlarının 2012 yılına kadar devam edeceğini sözlerine ekledi.

Esnaf adına konuşan Küba Bar işletmecisi Bülent Şenol, market işletmecisi Ahmet Özkeskin, bar işletmecisi Mustafa Halis Çelik başkana teşekkür ederek, “Yılbaşlarımız son iki yıldır daha iyi geçiyor. Başkanın başından sonuna arkamızda olacağına bundan sonra da esnafı destekleyeceğine eminiz” dediler.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest