fenerbahceli-sener-ozbayraklidan-baskan-saatciya-ziyaretFethiye’de tatil yapan Fenerbahçeli oyuncu Şener Özbayraklı, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yı ziyaret etti.

Fethiye Göcek’te tatil yapan Fenerbahçeli defans oyuncusu Şener Özbayraklı, 2003- 2005 yılları arasında Fethiyespor’da forma giyen Olcay Çınar ile birlikte Fethiye Belediyesi’ne geldi. Burada Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yı ziyaret eden Şener Özbayraklı, “Behçet Başkanımızı ziyarete geldik, çok memnun olduk. İnşallah kendisini en kısa zamanda maçlarımıza bekliyoruz” dedi.

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı da “Olcay, bizim eski kaptanımızdı. Benim örnek gösterdiğim ön liberolardan bir tanesiydi. Dostluklarımızda hiç gemiyi terk eden, el bırakan olmadık. Olcay ile de hep toka ederek ayrıldık. Göz bebeğimiz Fenerbahçe’nin oyuncusu Şener kardeşimiz de tatildeymiş, bizi ziyarete geldi. Gösterdiği kadirşinaslığa çok teşekkür ediyorum. Gökhan’ın ardından sağ kanat da ona kaldı artık. Büyük takımlar hep büyük hedefler kovalıyor. Bu konuda kendisi de ter dökecek. Şener’e ve arkadaşlarına sakatlığın olmadığı ve başarılarla dolu bir sezon diliyorum” diye konuştu.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest