formula-1in-unlu-isimleri-bodrumdaydi_Formula- 1′in önde gelen isimlerinden, Ferrari İtalya takımının patronu Kanadalı milyarder Lawrence Stroll, yine otomobil dünyasının ünlü isimlerinden İtalyan milyarder Flavio Briatore ile 65 metrelik “Force Blue” isimli süper lüks yat ile Bodrum’a geldi. Bodrum’da yakınlarıyla bir gün tatil yapan ikili gittikleri bir beach clubda toplam 6 bin Euro (19 bin 500 lira) harcalama yaptı.

Yunanistan’ın Tilos Adası’ndan dün öğleden sonra, Bodrum’a gelen “Force Blue” isimli yat, Yalıkavak Mahallesi’ndeki Küdür Koyu’na demirledi. Yattan inen Formula-1′in önde gelen isimlerinden 56 yaşındaki Lawrence Stroll, 22 yaşındaki oğlu Lance Stroll ve diğer yakınları ile İtalyan milyarder Flavio Briatore, manken eşi 32 yaşındaki Elisabetta Gregoraci ve çocukları Falco Briatore ve Hortensia Briatore ile Ferrari takımının pilotları bir beach cluba gidip, deniz girip, güneşlendi. Deniz ürünlerinden oluşan menüdeki yemeklerden yiyen grup, 6 bin Euro hesap ödedi.

formula-1in-unlu-isimleri-bodrumdaydi_56Yemeğin ardından gruptakiler tekrar yata dönüp, güneşlenmeyi sürdürüp, su sporları yaptı. Süper lüks yat, yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu. Stroll ve beraberindekiler, bugün öğlen saatlerinde Yunanistan’ın Leros Adası’na gitmek üzere Bodrum’dan ayrıldı.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest