funda-arar-bodrum-(3)Bodrum’da sahne alan şarkıcı Funda Arar, 15 Temmuz darbe girişimi nedeniyle ertelenen konserini 40 gün sonra verdi.

Bodrum Antik Tiyatro’da konser veren Funda Arar, hayranlarına keyifli bir gece yaşattı. 20 Temmuz’da düzenlenmesi planlanan konser, 15 Temmuz darbe girişimi nedeniyle 40 gün sonra yapılabildi. Konseri yaklaşık bin kişi izledi. Tiyatro’nun ambiyansına uygun, Yunan Mitolojisinde resmedilen Tanrıça kıyafetlerine benzer beyaz bir elbise giyen Arar, konserine “Gamsız” şarkısıyla başladı. Hayranlarına seslenen Arar, “Nihayet kavuştuk. İyi ki geldiniz. Hoş geldiniz” dedi. Arar, konserine “Yediverenim” şarkısıyla devam etti. Arar, sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyledi.

Vantilatör Sıkıntı Yarattı

Konser sürerken sahnedeki vantilatörlerin kapalı olması sıkıntı yarattı. Sitem eden Arar, “Bu vantilatörler yine açık değil. İstanbul’da Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda konser verdim. Hava buz gibi yağmur yağıyor, bunlar fıldır fıldır dönüyor. Zatürre olacağım. Bodrum’un sıcağında kapalı” dedi. Sahneye gelen görevliye ise “Bebeğim senin bana garezin mi var” dedi. Arar, vantilatörlerin açılmasıyla rahat bir nefes alarak konserine devam etti ve iki saat sahnede kaldı.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest