bodrum_voleybol_spor_kulubu-(1)Bodrum Voleybol Spor Kulübü Başkanı ve Antrenörü Taner An ile genç sporcular, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Bodrum Belediye Başkanı Kocadon’a göstermiş olduğu desteklerden ötürü teşekkür ziyaretinde bulunduklarını ifade eden Kulüp Başkanı Taner An, sporcularının her geçen sene daha büyük emekler harcayarak başarıya ulaştıklarını belirtti. Tan, Bodrum Belediyesi’nin ve Başkan Kocadon’un da bu başarılara katkısının olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Sporcularımızın geçen yıl ve bu yıl göstermiş olduğu başarılarla iki il birinciliği ile birlikte 2 kupa kazandık. Şimdi de Denizli’ye grup finallerine gidiyoruz. Sonrasında da Türkiye finalleri için İzmir’e gitmeyi hedefliyoruz. Şu anda üç kızımız milli takım kampına davet edildi. İki kızımız da büyük kulüpler tarafından gözlem altına alındı.  Çok iyi bir ekibimiz var ve başarılarının devam edeceğine de inanıyorum. Başkanımız da sağ olsun bizlere her zaman destek oluyor. İhtiyaçlarımızı ellerinden geldiğince karşılıyor. Bu nedenle de teşekkür ziyaretinde bulunarak kısa bir sohbet gerçekleştirdik.”

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek, “Sizleri burada görmek beni mutlu etti. Sporun önemini her yerde vurguluyorum. Kendim de birçok  farklı dalda spor yapıyorum. Spor benim hayatımın olmazsa olmazıdır. Her konuşmamda da sporun önemine değiniyorum. Bodrum Belediye Başkanı olarak da elimden geldiğince spora desteklerimi sürdüreceğim. Sizlerin daha bu yaşta bu güzel başarıları elde etmeniz beni onurlandırıyor. Hepinizi tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest