muglada-hareketlilik-haftasi-etkinlikleri-(1)Muğla’da Büyükşehir Belediyesi’nin MoveWeek Avrupa Hareket Haftası kapsamında organize ettiği etkinlikler sona erdi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından 23-29 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen etkinliklere birçok sporcu ve aileleri katıldı. Hareketlilik Haftası kapsamında, “Müzikli tekvando gösterisi”, “Bayanlarla müzik eşliğinde spor”, “Masa tenisi top savaşı”, “Satranç simultane gösteri maçı”, “Herkes için spor (Eşini de al haydi maça)”, “Mini tenis şenliği” ve “Mini voleybol şenliği” etkinlikleri düzenlendi. Yoğun katılımla gerçekleştirilen etkinliklerde sporcular birbirleriyle centilmence mücadele ederek gönüllerince eğlendiler.

muglada-hareketlilik-haftasi-etkinlikleri-(2)Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkan Vekili Ali İnan, “23-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz Hareketlilik Haftası Etkinlikleri sayesinde belediyemizin sportif hizmetlerini ilimizde ve Avrupa ülkelerinde tanıtma imkanı bulduk. Çalışma alanlarımız, spor tesislerimizin yapılmasıyla beraber her geçen gün artmaktadır. Bu bağlamda çalışmalarımıza son hızıyla devam edeceğiz” dedi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest