gumbet-haremten-5Bodrum’da özellikle eşcinsellerin denize girmek için tercih ettiği Haremten Mevkiinde ulu orta ilişkiye giriyorlar.

Bazı eşcinseller çevreden geçenlere ve koyda bulunan teknelere aldırmadan ulu orta cinsel ilişkiye girerken, gün boyu da çırılçıplak güneşleniyorlar. Haremten Koyunun boş olduğunu görerek koya gelen bir çok tekne, kumsalda ve kayaların arasında gördükleri bu görüntüler üzerine demir atmadan koydan uzaklaşıyorlar. Bölgede eşcinsellerin olduğunu bilmeden karadan denize girmeye gelen aileler ise anında bölgeden uzaklaşıyor.

Garip Tipler Dolaşıyor

gumbet-haremten-2Öte yandan bölgede dolaşan bazı kişiler eşcinsellerin yanına giderek bir şeyler konuşuyor. Bu konuşmaların bazıları kuytu bir köşede veya çalıların arasında biterken, bölgede balık tutan bir vatandaş bazı kişilerin eçcinsellerle para karşılığında ilişkiye girdiğini söyledi. Vatandaş ayrıca, yıllardır haremtan da balık tuttuğunu ancak ilk kez bu yıl bölgeye gelmekten çekindiğini belirtti.

BİR KİŞİ DİKKAT ÇEKİYOR…

Bodrum Muhabiri olarak gelen şikayetler üzerine yaklaşık bir hafta boyunca bölgede araştırma yaptık. Özellikle bölgeye her gün gelen siyah pantolon ve beyaz t-shirtlü bir kişinin bölgeye gelen herkesi önce uzaktan izlediği ve sonra yanlarına gittiği görülüyor. Bu kişi gumbet-haremten-1bazı kişilerin yanına gittikten sonra uzaklaşırken, bazıları ile de kuytu köşelere girerek cinsel ilişkiye giriyor. Gün boyu bu kişi gibi Haremten mevkiinde dolaşan bu kişilerin normal vatandaşlara da ahlaksız tekliflerde bulunduğu iddia ediliyor.

CİNSEL TERCİHLERE SAYGILIYIZ…

Bodrummuhabiri.com olarak kimsenin cinsel hayatını sorgulamak gibi bir niyetimiz yok ancak, bölgeye gelen bir çok vatandaş ve koya demirleyen teknede bulunan bir çok vatandaşın şikayeti üzerine bu haberi yapmış bulunmaktayız. Nasıl ki eşcinsellerin özgürlükleri varsa, o koya gelenlerinde rahat şekilde denize girmeye hakları bulunmaktadır.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest