sebastian-beach-(2)Bodrum’a gelen tatilciler Kurban Bayramı’nın birinci günü Hande Yener’le gündüz, Serdar Ortaç’la gece coştu; Club Catamaran’da sahne alan Asena ise nefes kesti.

Hande Yener Mekanında Tatilcileri Coşturdu

Bodrum’da geçen yıl açtığı beach club’da sahne alan Hande Yener, hayranlarını coşturdu. DJ oğluyla sahneye çıkan Yener, gözlükleri ve takılarıyla dikkat çekti. Yener’in fotoğraflarını çekmek için birbirleriyle yarışan tatilciler, şarkılara dans ederek eşlik etti.

DJ oğlu Çağan Kulaçoğlu’yla birlikte Yalıkavak Mahallesi’nde açtığı “Sebastian” isimli beach club’da bayramın ilk günü akşamı sahne alan Hande Yener, yaklaşık 500 tatilciye hande-yener-(2)unutulmaz anlar yaşattı. Pervaneli gözlüğü ve ilginç takılarıyla sahneye çıkan Yener, “Bayramı Bodrum’da yaşamak gerçekten çok farklı. Bodrum’da ve Türkiye’de yaşayanlara bayramı huzur içinde, neşe içinde geçirmelerini diliyorum. Bayramda huzurumuzu bozmak isteyenlere de izin vermeyeceğiz” dedi.

Tatilcileri selamladığı konuşmasının ardından performansını sergileyen Yener, “Ya Ya Ya”, “Sebastian”, “Bana Anlat”, “Bilmiyor”, “Mor”, “Deli Bile” ve “N’aber” adlı hareketli şarkılarını seslendirdi. Tatilciler müziğin ritmiyle coşarken, şarkıları Yener’le birlikte söyledi. Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirlerden gelen tatilciler; Yener’in şarkılarıyla birlikte çılgınca dans etti. Sahnede yaptığı espriler ve şakalarla tatilcileri sık sık güldüren Yener, 2 saatlik sahne performansıyla sevenlerini hayran bıraktı.

oryantal-asena-(1)Asena, Danslarıyla Nefes Kesti

Oryantal Asena, Avrupa’nın en büyük yüzer diskolarından Bodrum’daki Club Catamaran’da bayramın ilk gününde sahne aldı. Kıvrak danslarıyla nefes kesen Asena’nın şovu, uzun süre alkışlandı.

İşletmeciliğini turizmci Dilek Birgen’in yaptığı Club Catamaran’da, bayramın 1′inci günü sahne alan oryantal Asena, yaklaşık 800 yerli ve yabancı turisti iki saat boyunca eğlenceye doyurdu. Denizin ortasında kıvrak danslarıyla tatilcileri eğlendiren Asena, formundan bir şey kaybetmediğini gösterdi. Asena’nın danslarına turistlerde eşlik etmeye çalıştı. Dans arasında izleyenlerine seslenen Asena, “Denizin ortasında yıldızların altında sizlerle birlikte olmak ve bayramın ilk günü sizlerle eğlenmek beni de mutlu etti. Ancak bayramda Van’dan aldığımı üzüntülü haber içimizi burktu, bizi üzdü yaralılarımıza acil şifalar, güvenlik güçlerimize kolaylıklar diliyorum. Onlar olmasa biz burada olamazdık. Güzel ülkemizin vatanımızın toprağımızın değerini bilelim” dedi.

serdar-ortac-(1)Serdar Ortaç, Bodrum’u Salladı

Bodrum’da sahne alan Serdar Ortaç, hayranlarını coşturdu. Evliliğini hatırlatıp bekar hayranlarına seslenen Ortaç, “Herkes bir gün aradığı deliyi bulacak” dedi.

Gümbet Mahallesi’ndeki Club Pasha’da düzenlenen konserle sevenleriyle buluşan Serdar Ortaç, sahneye seyirciler arasından “Gıybet” isimli şarkısını söyleyerek çıktı. Ortaç, sahnede şarkısını söylerken havai fişekler atıldı. Sahneye iki dansçıyla çıkan Ortaç’ı, hayranları cep telefonlarıyla görüntüledi. Yaklaşık bin 500 kişinin izlediği konserde Ortaç, sevenlerine eğlenceli saatler yaşattı.

serdar-ortac-(3)Hayranlarına seslenen Ortaç, “Sevgili konuklar bu gece Serdar Ortaç’ın 1994′den beri bütün şarkılarını dinleyeceksiniz. Bu gece bizim gecemiz olacak. Bizim için eğleneceğiz. Hepiniz Serdar Ortaç’a hoş geldiniz. Arkadaşlar artık evlendiğime göre kimseye canım, cicim demeyeceğim. Ayrıca herkes bir gün aradığı deliyi bulacak” diyerek, “İki Deli” isimli parçasını söyledi. Şarkı bittikten sonra “Artık evlendiğime göre bütün bekarlara nispet yaparcasına içebilirim. Kaç tane evli var aramızda çok merak ediyorum. Evlilik dünyanın en güzel şeyi, her zaman söylüyorum” dedi.

Yaklaşık iki saat sahnede Ortaç, hayranları tarafından alkışlandı.

Haber: DHA

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest