Bölgesel Amatör Lig’in ardından Süper Amatör Lig’de de karşılaşmalar başladı. Turgutreisspor’un ardından Bodrumspor ve  Yalıkavakspor da bu hafta ilk kez rakiplerini ağırlayacak.

Bölgesel Amatör Lig 8. grupta mücadele eden temsilcimiz Turgutreisspor 5. haftada 4. karşılaşmasına çıkacak. Cumartesi günü saat 13.30 Bodrum Belediye Stadı’nda grup, ikincisi İzmirspor’u ağırlayacak. Şimdiye kadar oynadığı karşılaşmalarda puanla tanışamayan temsilcimiz şanssızlığını kırarak 3 puan almayı hedefliyor.

Süper Amatör Lig’de mücadele eden temsilcilerimizden Bodrumspor Pazar günü saat 14.00′ da Bodrum Şehir Stadı’nda Ortacaspor’u ağırlayacak. İlk hafta karşılaşmasında Muğla Sağlıkspor’u 6-1 yenen temsilcimiz, yine ilk hafta Kavaklıderespor’u 8-0 yenen Ortacaspor ile mücadele edecek.

Süper Amatör Lig’de mücadele eden bir diğer temsilcimiz Yalıkavakspor ise Pazar günü saat 14.00′ da sahasında Ölüdenizspor ile mücadele edecek. Yalıkavakspor ilk hafta karşılaşmasında oldukça zorlu geçen müsabakada Köyceğizspor’u 4-3 yenmeyi başarmıştı.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest