magdelena-johanna-anil-coskun62 yaşındaki Hollandalı turist Magdelena Johanna tatil için geldiği Bodrum’da kalçasını kırdı. Hollandalı turist Özel Bodrum Hastanesi’nde geçirdiği ameliyat sonrası sağlığına kavuşarak ülkesine geri döndü.

62 yaşındaki Hollanda vatandaşı Magdelena Johanna ilk kez geldiği Bodrum’da, tatilinin ilk günü kahvaltıda düştü ve kalçasını kırdı. Özel Bodrum Hastanesi Acil Servisine kaldırılan Magdelena yapılan radyolojik tetkiklerden sonra Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Barış Coşkun tarafından ameliyat edildi.1 cm. kesiyle kapalı ameliyat yapan Op. Dr. Coşkun kalça kırığını vidayla tespit etti.

Kendisi de Hollanda’da hemşire olan Magdelena, Özel Bodrum Hastanesi’nden çok memnun kaldığını; kimsenin başına bir şey gelmesini istemese de eğer kendilerine olduğu gibi beklenmedik bir kaza olursa Özel Bodrum Hastanesi’nin doğru adres olduğunu söyledi. Kısa sürede sağlığına kavuşan ve Op. Dr. Barış Coşkun’a ve tüm Özel Bodrum Hastanesi personeline teşekkür eden Magdelena uçakla ülkesine döndü.

 

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest