Şair, Gazeteci Yazar Bülent Akkurt Bodrum’un Onursal Hemşerisi Oluyor

Bodrum’un ilk onursal hemşerisi; şair, gazeteci, yazar Bülent Akkurt oluyor.

Bülent Akkurt’a onursal hemşerilik verilmesi ile ilgili Bodrum Belediye Meclis Salonu’nda bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Bülent Akkurt ve organizasyon komitesinin bazı üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan Rotary Dönem Başkanı ve Organizasyon Komitesi üyelerinden Yıldıray Özmen çalışmadan bahsederek düzenlenecek olan gece hakkında bilgiler verdi. Özmen, “Bodrum Belediye Başkanı Sayın Mehmet Kocadon’un himayelerinde, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Sayın Mahmut Kocadon ve Bodrum Rotary Kulübü Başkanı Yıldıray Özmen’in destekleriyle bir gece düzenlenecektir. 21 Ocak 2011 Cuma günü Diamond Of Bodrum Hotel’de Sayın Bülent Akkurt için “Onursal Hemşeri” gecesini düzenlemek bizler için büyük bir onurdur. Bodrum Yarımadası’ndaki yerli, yabancı, kentin sosyal, kültürel ve sanatsal yaşamına farklı katkı verebilmiş her birey hatırlanmayı ve onurlandırılmayı hak eder. Böylesi önemli bir sosyal proje, sivil toplum örgütleri, kurum, kuruluş ve bireylerin desteğine de açık olacak.  Seçici kurul tarafından belirlenen onursal hemşeri ünvanıyla Bülent Akkurt ödüllendirilecek” dedi.

Gazeteci-yazar Bülent Akkurt ise haberi aldığında çok duygulandığını belirterek, “Arkadaşlar sağ olsunlar aldıkları kararla beni çok duygulandırdılar. Haberi aldığımda neredeyse ağlayacaktım. Şimdi de gözlerim doldu” şeklinde konuştu.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest