bodrumspor-7Bodrum Belediyesi Bodrumspor’da gerçekleşen kongrede tek aday olan Rıza Karakaya ve ekibi göreve devam edecek.

Deniz Ticaret Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirilen kongreye Bodrum Belediye Bodrumspor eski kulüp başkanları, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Belediyesi eski başkanı Mehmet Kocadon başta olmak üzere çok sayıda kulüp üyesi katıldı.

Genel Kurulun ardından yeniden göreve getirilen Rıza Karakaya Ssoyal Medya hesplarndan bir açıklama yayınladı. Açıklama şöyle:

Bodrum Belediyesi Bodrumspor başkanlığına ben ve yönetim kurulumuzu 5.kez seçen Genel Kurul üyelerimize ve Divan Kurulumuza şükranlarımızı sunuyorum! Bugüne kadar beraber görev yaptığım tüm arkadaşlarıma ve bizi yalnız bırakmayan başta Bodrum Belediye başkanımız Ahmet Aras,  Mehmet Kocadon başkanımız, Deniz Ticaret Odası Başkanımız Orhan Dinç, Denizciler Derneği başkanımız Erol Erdoğan olmak üzere tüm Bodrumspor camiamıza teşekkürlerimizi sunuyorum! Yeni dönemde beraber bodrumspor-4görev yapacağım arkadaşlarımada başarılar diliyorum!

Genel kurulda Bodrumspor’un yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu;

Rıza Karakaya, Hüseyin Gözütok, Gürkan Topan, Arif Karaman, Baran Akcan, Fatih Öztarakçı, Murat Yıldız, Halil Teke, Hadi Türk, Muhammet Karapınar, Murat Önder, Murat Süren, Murat Öztürk, Mehmet Gürbüz, Erhan Berber, Hüseyin Ural Aküzüm, Zeynel Kılıç, Hacı İbrahim Dalda, Aydın Güven.

Denetim kurulu üyeleri de Mustafa Baysel, Dinçer Özkeskin ve Mustafa Gür Birol’dan oluştu.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest