Bodrum Kaymakamı Feridun Cemal Özdemir, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a, Hüseyin Boyacı İlköğretim Okulu’na yaptığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi verdi.

Bodrum Kaymakamı Feridun Cemal Özdemir, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özcan, Okul Müdürü Mustafa Yıldırım ve Okul Aile Birliği ile buluştu.

Bodrum Belediyesi tarafından okula yapılan tüm yenilikler gezilerek incelendikten sonra Bodrum Kaymakamı Feridun Cemal Özdemir’e bir brifing veren Okul Müdürü Mustafa Yıldırım, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’la görüşmelerinin ardından, Bodrum Belediyesi tarafından yaz tatili boyunca sürdürülen çalışmalarda 1,5 ay içinde okulun çevre düzenlemesinin yapıldığını ve kantinin yeniden inşa edildiğini anlattı. Belediye ekiplerinin haftasonu tatillerinde dahi çalışarak bu işleri başardığını anlatan Yıldırım, bu arada okul içindeki karoların da silinerek temizlendiğini söyledi.

Bodrum Kaymakamı Feridun Cemal Özdemir de yaptığı konuşmada duyduklarından ve gördüklerinden son derece etkilendiğini ifade ederken, yerel yönetimin eğitime destek vermesinin ne derece önem taşıdığının altını çizdi. Bodrum Kaymakamı Özdemir konuşmasının ardından Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a bir teşekkür plaketi verdi.

Başkan Kocadon, bu hizmetlerin tamamını karşılık beklemeden yaptıklarını ama bu plaketin kendisi için anlamının çok büyük olduğunu söyledi. Başkan Mehmet Kocadon, gerek Hüseyin Boyacı İlköğretim Okulu’na ve gerekse diğer tüm okullara, belde gözetmeksizin katkılarının süreceğini, bu okulda her sene yenilikler yapacağını da vurguladı.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest