Kent Medya Grubu tarafından düzenlenen yeni yıl kokteyli siyasiler, iş adamları, Kent Medya Grubu çalışanları ilebazı ulusal ve yerel basın kuruluşlarının temsilcisi gazetecilerin katılımıyla gerçekleşti.

Geceye,  Ak Parti İlçe Başkanı Yılmaz Algül, CHP İlçe Başkanı Durmuş Ali Öztürk, MHP İlçe Başkanı Asım Başaran, Demokrat Parti İlçe Başkanı Beyler Koca, Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire, Turgutreis Belediye Başkanı Mehmet Dinçberk, Bodrum Ticaret Odası Başkan Yardımcısı İbrahim Akkaya, Kılıç Holding İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Kızıltan, Bodrum Sağlık Vakfı ve Skall Bodrum Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Biçer, Bodrum Emniyet Müdürü Niyazi Turgay, işadamları ve basın mensupları katıldı.

Gecenin sonuna doğru bir konuşma yapan Kent Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Oğuz Poyraz, 2011 yılının herkese sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini dilediğini ifade ederek, “ Burada bulunan herkese çok teşekkür ediyorum, gerçekten çok mutlu bir gün benim için. 2011 yılının hem Kent Televizyonu’na, hem de bütün Bodrum’a ve ülkemize mutluluklar getirmesini diliyorum. Huzur, barış ve mutluluk dolu bir yılı hep beraber yaşamayı diliyorum. Hepinize çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız, iyi ki yanımızdasınız. 2011’de bize verdiğiniz güçle birbirinden güzel projelerle karşınızda olmayı temenni ediyoruz” dedi.

Yeni yıl pastasının kesilmesi sırasında oldukça renkli görüntüler yaşanan kutlama, geç saatlere kadar devam etti.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest