Bodrum Barlar Sokağı olarak da bilinen Cumhuriyet Caddesi’nde 43 yıldır hizmet veren Kortan Restaurant, yepyeni konseptiyle Kortan365 Bar ve Restaurant olarak bundan böyle kış aylarında da hizmet verirken, şömine başında tarihi mekanın sıcaklığıyla eğlenceye farklı bir soluk getiriyor.

Bodrum gecelerine yepyeni bir yüzle giriş yapan Kortan365, 450 yıllık tarihi binasında 43 yıllık hikayesine 365′ i de ekleyerek eğlence tutkunlarına farklı bir alternatif sunuyor. Bodrum’un ilk balık restoranlarından biri olan Kortan Restaurant, Kortan 365 Bar &Restaurant olarak hizmette bulunmak üzere kapılarını müziğe açtı. İşletmeciliğini baba Namık Günaydın ve oğlu Alican Günaydın’ın yaptığı mekanın Kortan365 İsim, Logo, Slogan ve Vizyon Çalışmasını ise Evrim İlhan üstlendi.

Kortan365 Bar &Restaurant, sabah 10:00’dan akşam 22:30’a kadar restoran olarak hizmet verirken, 22:30’dan sonra gece 02:00’ye kadar haftanın her günü Dj Levent Severöz ile farklı konseptlerde dj performansına, zaman zaman da canlı müzik geceleriyle coşkulu anlar yaşatıyor.

Tarih, Müzik ve Lezzet Birarada
Kortan 365, yeni bir sayfanın simgesi olarak nitelendiriliyor. 365 gün müşterilerine hizmette olduğunu betimlerken,harelenen daire içinde yer alarak Geçmişten aldığı Güç ile Günümüzü Geleceğe bağladığını vurguluyor. Denizden esinlenilen Turkuaz renginde ise her dem gençlik ve canlılık gizli. For a.m & p.m people (gündüzü ve geceyi yaşayan herkes için) sloganıyla da günün her saati müdavimlerine sesleniyor. 1970 yılında Ali Günaydın ( Nam-ı diğer Ali Kortan ) tarafından kurulan Kortan365’in binasında tarih ilk günkü gibi dimdik ayakta selam veriyor. 450 yıl önce St. Jean Şövalyelerinin Şarap Evi olarak kullandığı tarihi taş bina sırasıyla; Bodrumlu süngercilerin deposuna daha sonra da Şehir Kulübüne ev sahipliği yaptı. Kortan365, bundan böyle Bodrum Yarımadasının en lezzetli balıklarını pişirmeye devam ederken Gece hayatına da farklı bir ses getirecek.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest