eli-ece-uzun-1Bodrum’daki bir defilede podyuma çıkan manken Elif Ece Uzun’un, yoğun iş temposu nedeniyle yaşadığı yorgunluğa dayanamayıp, hastanelik olduğu ortaya çıktı.

Geçen hafta sonu Bodrum’da bir defileye katılan manken Elif Ece Uzun, aynı zamanda  tatil de yaptı. Podyuma çıktığı Lugga Boutique Otel’in sahilinde gezinti yapan Uzun’un defileden önce hastanelik olduğu ortaya çıktı. Uzun, bu nedenle defile sonrası Bodrum tatilini bir gün uzattığını söyledi. Yorgunluk nedeniyle hastanelik olduğunu anlatan Uzun, “Buna çalışma hırsı diyelim. Annem arayıp ‘Kızım tamam çalış da bir gün arayla şu işleri al’ dedi. Sürekli şehir değiştirdim bu hafta. Vücudum dayanamadı. Defileden önceki gece hastanelik oldum. İki serum yedim. Bütün geceyi uyuyarak geçirdim. ‘Simge Tertemiz’in gözü kaldı diyeyim. Buradan önce Fashiona Week’te birlikteydik. Buraya gelirken ‘O denize gireme inşallah’ dedi. Hakikaten ben hastanelik oldum. Onu arayıp ‘Maşallah dediğin iki gün yaşıyor’ diyeceğim” diye konuştu. Yorgunluğunun yanı sıra Bodrum öncesinde katıldığı defilede çocuklarla oynadığını belirterek, ‘Küçük bir mikrop almışım” diyen Uzun, “Vitamin verdiler. Ertesi gün bomba gibi uyandım. Allah sağlık versin” dedi.

Tatil yerlerindeki organizasyonlarda tatil yapma imkanı da bulduklarını belirten Uzun, “Ülkemizde daha az sorunlar olsun, böyle güzel organizasyonlar yapalım. Ama ne yazık ki bir gün gülsek üç gün sonra ağlıyoruz. Son birkaç yıldır böyle bir dönem yaşıyoruz. Umarım en kısa zamanda normale döner. Gezi Parkı’ndan sonra hiç tadı yok. O günden bu yana yaklaşık 60 defilem iptal oldu. Ama o problem değil. Tabii bir de şöyle bir şey var: Bir yerlerde biri şehit olurken, ben zaten güle oynaya defileye çıkabilecek ruhta birisi değilim. Birileri ölmesin biz para kazanmayalım. Hiç problem değil” diye konuştu.

Ticarete Atılıyor

Ticari olarak da bir şeyler yapmaya başladığını anlatan Elif Ece Uzun, “Artık reklam sektörünün tadı yok, eskisi kadar iş yok. Bir günde iki şehir değiştirirdik. Başladığımda 17 yaşındaydım şimdi 31 yaşındayım. Dünyanın 3′te 2′sini gördüm. Türkiye’nin her yerini. Ne yazık ki ülkede olan her karışıklık reklam sektörünü etkiliyor. Dediğim gibi herkes huzurlu olsun biz yapmasak da olur. Allah izin verirse gıda sektörüne giriyorum. Uzun zaman önce şekerin ve glutenin insanlar üzerindeki zararlarını keşfettim. Daha doğrusu 1 aylık şeker gluten diyetine girdim. O diyette müthiş bir kilo kaybı, müthiş bir zihin berraklığı ve cildimde acayip bir tazelik olmaya başladı. Şekersiz glutensiz atıştırmalıklar üretmeye başlıyorum. Eylül ayının ortasından sonra inşallah bütün marketlerde olacak” dedi.

İnsanların sağlığına katkısı olacak bir şey üretmenin hoşuna gittiğini söyleyen Uzun, “Belli bir yaştan sonra insan, bir şeylere yaralı olmanın yollarını arıyor. Yani sadece kendinize yaptığınız şeyler mutluluk vermiyor. Böyle bir şey seçtiğim için de mutlu hissediyorum. Gıda mühendisimiz ile güzel denemeler yapıyoruz. Üç beyazdan benim ürünlerim sayesinde uzak duracaklar” dedi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest